کد خبر : 2756 / /
/

راننده ای که شب هنگام در جاده ای تاریک مشغول رانندگی بود با دیدن یک موجود کودک نما دچار وحشت شد.

روزانه ویدئو‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ویدئو‌های ورزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند؛ مانند ویدئویی که یک راننده استرالیایی از دیدن صحنه‌ای عجیب در یکی از بزرگراه‌های این کشور منتشر کرد.

«متچ کوهن» در ساعت ۳.۴۵ صبح روز دوشنبه در حال رانندگی در جاده‌ای در گولد کوست استرالیا بود که ناگهان با یک کودک در وسط جاده مواجه شد. در ویدئوی منتشر شده مشاهده می‌شود که کوهن با دیدن این کودک کمی تغییر مسیر می‌دهد تا با آن برخورد نکند.

آقای کوهن که دچار ترس و وحشت شده بود بلافاصله با پلیس تماس گرفت و آن‌ها را در جریان قرار داد. بلافاصله چند خودروی پلیس به محل رویت این کودک مراجعه کردند، اما ماموران نتوانستند کودک را پیدا کنند. در حالی که کوهن با انتشار این فیلم در اینستاگرام خود مدعی شد که پلیس به وی اعلام کرده که کودک را پیدا کرده و حالش خوب است، اما پلیس پیداشدن کودک را رد کرد.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار