کد خبر : 806 / /
/

عاملان نزاع دسته جمعی در باشت توسط پلیس دستگیر شدند.

با دستگیری 13 نفر از عاملان اصلی نزاع دسته جمعی در باشت  2 نفر از متهمان دستگیر شده به 2 فقره قتل اعتراف کردند.

سردار کیقباد مصطفایی فرمانده انتظامی کهگیلویه وبویراحمد گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع دسته جمعی مسلحانه بین دو طایفه بر سر اختلاف ملکی در یکی از روستاهای شهرستان باشت ۲ نفر کشته و ۱۲ نفر مجروح شده بودند که موضوع با هماهنگی مراجع قضائی به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی و اطلاعات و امنیت عمومی استان و شهرستان باشت قرار گرفت.

قتل

مصطفایی افزود: ماموران پس انجام تحقیقات پلیسی گسترده و با تلاش شبانه روزی ۱۳ نفر از عاملان اصلی نزاع دسته جمعی را شناسایی و طی چندین عملیات غافلگیرانه و ضربتی آنان را دستگیر کردند.

او با بیان این که در نزاع دسته جمعی سه قبضه سلاح گرم کشف و ضبط شد تصریح کرد: ۲ نفر از متهمان دستگیر شده به ۲ فقره قتل عمد به وقوع پیوسته بر سر اختلاف ملکی در بهمن ماه امسال اعتراف کرده اند.

دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی در باشت

فرمانده انتظامی استان گفت: متهمان پس از بازجویی،تشکیل پرونده و بازسازی صحنه جرم با حضور دادستان و قاضی پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شده اند.

او بیان کرد: پلیس با همکاری دستگاه قضایی با کسانی که امنیت مردم را به مخاطره بیندازند، به صورت قاطع و قانونی برخورد خواهد کرد.

این نزاع دسته جمعی در روستای تلخاب بیدک از توابع شهرستان باشت در کهگیلویه و بویراحمد در ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه عصر روز جمعه دهم بهمن رخ داده بود.

روستای تلخاب سفلی بیدک، از توابع شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است.

این روستای ۲۵۰ نفری در دهستان کوهمره خامی قرار دارد

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار