کد خبر : 13144 / /
/

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چگونه اندازه آلت تناسلی را با اندازه ایده‌آل مقایسه کنید؟ به عنوان یک مرد، احتمالاً آلت تناسلی خود را اندازه گرفته‌اید و اندازه خود را با مردان دیگر مقایسه کرده‌اید. بالاخره شما فقط یک انسان هستید و تعجب کرده‌اید آیا به اندازه کافی بزرگ هست؟ در حالی که اندازه می‌تواند نسبی باشد، باید یک اندازه ایده‌آل وجود داشته باشد، درست است؟ معلوم است، وجود دارد. اگر می‌خواهید بدانید که کوچک‌تر از حد متوسط، بزرگ‌تر یا جایی در وسط هست، این مقاله را بخوانید.

طول ایده‌آل آلت تناسلی

طبق حداقل یک مطالعه آزمایشگاهی، طول آلت تناسلی در حالت نعوظ به طور متوسط ​​حدود 5-6 اینچ است. اما آیا این ایده آل در نظر گرفته می‌شود؟ به نظر شما تاثیر سایز آلت مردانه در کیفیت رابطه جنسی چقدر است؟  برای یک رابطه طولانی مدت، زنان مدلی را انتخاب کردند که 6.3 اینچ طول داشت.

محققان به این نتیجه رسیدند که اندازه به لذت کمک می‌کند و زنانی که به دنبال رابطه یک شبه هستند می‌خواهند در درجه اول به دنبال لذت باشند. از سوی دیگر، زنان برای داشتن راحتی فیزیکی در یک رابطه، آلت تناسلی با اندازه کوچک‌تر را برای روابط طولانی مدت ترجیح می‌دهند. اگر استاندارد یا ایده‌آل را اندازه نگیرید، آیا تا آخر عمر از اندازه الت تناسلی راضی هستید؟

روش‌های افزایش طول آلت تناسلی

برای مردی که طول بیشتری می‌خواهد، پزشکان جراحی افزایش طول آلت تناسلی را توصیه می‌کنند. نیمی از آلت تناسلی مرد در داخل بدن او به صورت انحنا قرار دارد و توسط رباط فوندیفرم و آویزان به استخوان شرمگاهی متصل می‌شود. با آزاد کردن رباط با استفاده از برشی که در ناحیه استخوان شرمگاهی پنهان شده است، آلت تناسلی در مسیر مستقیم‌تری بیرون می‌زند. این می‌تواند منجر به افزایش طول عملکردی تا دو اینچ شود.

وقتی صحبت از افزایش طول آلت تناسلی به میان می‌آید، مردان ترجیح می‌دهند برای جلوگیری از هر نوع خطری، از روش‌های استاندارد استفاده کنند. جراحی رهاسازی رباط یکی از محبوب‌ترین و همچنین ساده‌ترین روش‌ها برای دستیابی به نتایج دلخواه است. درمان جراحی ایده‌آل، آلت تناسلی را به روشی طبیعی بزرگ می‌کند. در واقع هیچ روش دیگری وجود ندارد که بتواند با نتایج مؤثر حاصل از این روش برابری کند. این روش استاندارد و همچنین ساده و سریع است.

قطر ایده‌آل آلت تناسلی

مسئله قطر ایده‌آل آلت تناسلی، موضوع جدیدی نیست. مردان برای سال‌ها نگران قطر آلت تناسلی خود هستند. ممکن است تعجب کنید که چگونه کسی توانسته است پرطرفدارترین قطر آلت تناسلی را بفهمد. خوشبختانه، مطالعات متعددی وجود دارد که به ما کمک می‌کند این را در واقعیت ارزیابی کنیم و به سوال پاسخ دهیم. برای یک رابطه طولانی مدت، زنان 4.8 اینچ را انتخاب کردند که تقریباً متوسط ​​است.

روش‌های افزایش قطر آلت تناسلی

اگر می‌خواهید آلت تناسلی ضخیم‌تر داشته باشید، پزشکان راه‌حل‌های مختلفی دارند. مهم‌تر از همه، آن‌ها ایده‌آل‌ترین راه حل را بر اساس انتظارات واقع بینانه و اهداف زیبایی شناختی هر نامزد پیشنهاد می‌کنند. اگر از قطر فعلی آلت تناسلی خود ناراضی هستید، باید با خیال راحت با اورولوژیست تماس بگیرید و دریابید که چگونه او می‌تواند به شما در دستیابی به نتایج دلخواه در طولانی مدت کمک کند.

پزشکان ممکن است آلودرم ماتریکس را توصیه کنند، که یک ورقه ضخیم از بافت است که زیر پوست آلت تناسلی قرار می‌گیرد. این روش می‌تواند به بیماران کمک کند تا ضخامت آلت تناسلی را تا 25 تا 35 درصد افزایش دهند.

روش انتقال چربی نیز توصیه دیگری است. این روش سریع، بدون درد و کم هزینه شامل برداشتن چربی از شکم یا پهلوهای بیمار می‌شود و سپس برای افزایش ضخامت به زیر پوست آلت تناسلی تزریق می‌شود. همچنین به عنوان برداشت سریع و تزریق نامیده می‌شود، این روش کم تهاجمی نتایج طبیعی و همچنین دائمی برای داوطلبان مشتاق دارد.

روش انتقال چربی از دو روش ضروری تشکیل شده است. در ابتدا، جراح لیپوساکشن را انجام می‌دهد، که تکنیکی برای جمع‌آوری سلول‌های چربی از برخی مناطق خاص بدن فرد است. در مرحله بعد، چربی فرآیند تصفیه را طی می‌کند تا مواد ناخواسته را فیلتر کند. در نهایت، جراح چربی تصفیه شده را به تنه آلت تناسلی تزریق می‌کند. این روشی است که در آن جراح باید این را به طور یکنواخت در اطراف ناحیه تنه آلت تناسلی تزریق کند. جراحان حرفه‌ای با موفقیت این روش را با دقت زیادی انجام داده‌اند و اطمینان حاصل می‌کنند که چربی منتقل شده.

پرکننده‌های پوستی غیر جراحی برای افزایش بند

دیگر روش افزایش قطر که نیازی به جراحی ندارد شامل پرکننده‌های پوستی مورد تایید FDA است که شامل یک ماده کلاژن مانند است که زیر پوست آلت تناسلی تزریق می‌شود. این روش افزایش حجم و سایز آلت مردانه تحت بی‌حسی موضعی برای کاهش ناراحتی بیمار انجام می‌شود. این روش‌ها برای مردانی است که می‌خواهند به سرعت آلت تناسلی بزرگ‌تر را اصلاح کنند. روش پرکننده پوست تنها 10 دقیقه طول می‌کشد و هیچ زمان از کار افتادگی ندارد و نتایج طولانی مدت ایجاد می‌کند. جراحان از انواع مختلفی از پرکننده‌های پوستی برای مطابقت با نیازهای خاص بیماران استفاده می‌کنند. دکتر از نظر نتیجه از دو نوع پرکننده پوستی بلندمدت و نیمه دائمی استفاده می‌کند. اجزای فیلرهای پوستی شامل هیالورونیک اسید، کلاژن و PMMA است. این پرکننده‌ها دارای فرمول علمی هستند تا آلت تناسلی ضخیم‌تر و زیباتر را ارائه دهند. برای افراد غیرجراحی، این پلاکت‌ها در مناطقی که بیمار تمایل به پری و استحکام بیشتری دارد، تزریق می‌شود. با یک تزریق ساده، مرد می‌تواند از قطر بیشتر و نعوظ بسیار قوی‌تر لذت ببرد.

چگونه اندازه آلت تناسلی خود را اندازه‌گیری کنیم؟

حالا که سایز معمول و رایج آلت جنسی را پیدا کردید، ممکن است نگران اندازه خود باشید. اندازه‌گیری آلت تناسلی خود برای دانستن طول و قطر آن آسان است. برای اندازه گیری طول، ابتدا باید یک خط کش یا یک نوار اندازه گیری را زیر پایه آلت تناسلی خود قرار دهید. به یاد داشته باشید که برای اندازه گیری دقیق، خط کش را به درستی به کشاله ران فشار دهید. اگر فردی با چربی بیش از حد شکم هستید، فشار دادن به استخوان شرمگاهی مهم است. حالا طول را درست از پایه آلت تناسلی تا نوک آلت تناسلی اندازه بگیرید.

در مرحله بعد، زمان آن است که قطر آلت تناسلی خود را بدانید. برای انجام این اندازه گیری به یک نوار اندازه گیری نرم نیاز دارید. بسیاری از افراد از طول نخ برای اندازه گیری قطر استفاده می‌کنند. شما باید از آن اجتناب کنید، زیرا اندازه گیری‌های نادرست به شما می‌دهد. بنابراین، بهتر است از اولی برای اندازه گیری بدون خطا استفاده کنید. ابتدا ضخیم‌ترین یا پهن‌ترین قسمت آلت تناسلی خود را پیدا کنید. حالا نوار را به آرامی دور این قسمت بپیچید. شماره محل اتصال انتهای نوار را یادداشت کنید. شما اندازه گیری مورد نظر خود را دارید. این قطر آلت تناسلی شماست.

برای یافتن عرض، باید از همان فرمولی که برای یافتن قطر دایره اعمال می‌کنید استفاده کنید. بنابراین، به سادگی قطر آلت تناسلی خود را بر 3.14 تقسیم کنید و شکل مورد نظر خود را خواهید داشت.

 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.