کد خبر : 1042 / /
/

9 مرد مسلح خلیج فارس تهران را به خاک و خون کشیدند

2 دامدار تهرانی به خاطر بحث و جدل و اختلافاتی که داشتند خون به پا کردند و در این حادثه 9 مرد مسلح دستگیر شدند.

9 مرد مسلح خلیج فارس تهران را به خاک و خون کشیدند.درگیری مسلحانه 2  دامدار در تهران حادثه تلخی را رقم زد.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری 9 عامل درگیری و تیراندازی مسلحانه دو دامدار در محدوده خلیج فارس تهران خبر داد.

سرهنگ "محمد گنجه" در توضیح این خبر بیان داشت: اوایل دی ماه گزارشی در خصوص درگیری و تیراندازی با سلاح شکاری در یکی از دامداری های حوالی خلیج فارس تهران به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران گزارش شد.

وی عنوان کرد: بلافاصله تیمی از ماموران این پایگاه به نشانی اعلامی اعزام و پس از انجام تحقیقات اولیه مشخص شد، صاحب دامداری که مشغول به کار بوده با کارگر دامداری همسایه خود بحث و جدل کرده و این وضعیت موجود شده است که دامدار همسایه در حمایت از کارگرش برخیزد.

درگیری خونین دامدارها در جنوب تهران 

حوادث

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: پس از این درگیری، دامدار با همکاری 9 تن از دوستانش به دامدار همسایه، کارگر و دو برادرش حمله ور و با استفاده از یک قبضه سلاح شکاری ، هر سه برادر را مصدوم کرده اند.

وی اظهار کرد: متهمان قبل از حضور پلیس از محل گریخته بودند و هر سه مصدوم به نزدیک ترین بیمارستان برای دریافت خدمات درمانی انتقال یافتند.

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی افزود: مخفیگاه متهمان در حوالی کهریزک شناسایی و هر 9 متهم در چند عملیات جداگانه و همزمان دستگیر و به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

سرهنگ گنجه در پایان با بیان اینکه متهمان به بزه اتسابی اعتراف کردند، گفت: با تکمیل تحقیقات پلیسی هر 9 متهم در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار