کد خبر : 1102 / /
/

سقوط از بالکن خانه جان پدر فداکار را در کرمانشاه گرفت این مرد برای نجات جان دخترش وارد عمل شده بود.

مرگ پدر فداکار برای نجات جان دخترش /در کرمانشاه رخ داد

سقوط از بالکن منزل جان پدر فداکار را در کرمانشاه گرفت.معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: پدر ۴۷ ساله‌ای در شهر کرمانشاه که برای نجات جان دختر ۱۷ ساله‌اش وارد عمل شده بود به علت سقوط از بالکن منزل که در طبقه پنجم قرار داشت، جانش را از دست داد.

سرهنگ «محمدرضا آمویی» روز شنبه گفت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حادثه منجر به فوت در محله گلستان کرمانشاه، ماموران کلانتری ۲۲ بهمن در محل حاضر شدند.

حوادث

وی ادامه داد: در بررسی های به عمل آمده از سوی ماموران مشخص شد دختر ۱۷ ساله خانواده برای تعویض لامپ، وارد بالکن شده که ناگهان تعادل خود را از دست می دهد.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: پدر ۴۷ ساله وی نیز که در نزدیکی دخترش حضور داشته است با مشاهده صحنه و اینکه دخترش را در آستانه سقوط می بیند برای نجات وی اقدام می کند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه یادآوری کرد: متاسفانه در این کش و قوس هر دو نفر از بالکن منزل که در طبقه پنجم آپارتمان مسکونی قرار داشته به پایین پرتاب و طی آن پدر خانواده به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست می دهد.

وی همچنین با اشاره به انتقال دختر مصدوم خانواده به بیمارستان، افزود: طبق گزارشات وی نیز شرایط جسمانی مناسبی ندارد.

سرهنگ آمویی در پایان با ابراز تاسف از وقوع این حادثه، احتیاط را شرط اول انجام هر کاری دانست و از شهروندان خواست زمان حضور در بالکن و پشت بام مسایل ایمنی را کاملا رعایت کنند. 

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار