کد خبر : 1156 / /
/

پرونده زن جوان که با همدستی شوهر خواهرش، همسر تاجرش را کشته و رضایت دو فرزندش را جلب کرده بود به دادسرا برگردانده شد تا تحقیق درباره این پرونده از سر گرفته شود.

 مرد مامور نما که لباس پلیس به تن داشت در حال مصرف مواد مخدر بود تهران دستگیر شد.

سرهنگ "افشین منافی" فرمانده گشت انتظامی یگان امداد گفت: : ماموران قرارگاه شرق گشت انتظامی یگان امداد فاتب، حین انجام وظیفه در محدوده خیابان نبرد جنوبی به یک خودرو پراید سفید رنگ با 2 سرنشین که در نقطه کور پارک شده بود مظنون شدند.

حوادث

دستگیری مامور قلابی در حین مصرف مواد

وی با بیان این نکته که یکی از سرنشینان ملبس به لباس نظامی بود، تصریح کرد: با رسیدن ماموران نفرات که در خودرو مشغول استعمال مواد مخدر بودند از خودرو پیاده و مرد جوان که لباس ناجا به تن داشت عنوان کرد که از همکاران پلیس در پاکدشت است.

فرمانده گشت انتظامی ادامه داد: خالکوبی بدن فرد نظامی توجه ماموران قرارگاه شرق گشت انتظامی یگان امداد فاتب را به خود جلب و محرز شد که متهم از صحت اظهارات برخوردار نمی باشد و در ادامه تحقیقات پلیسی مشخص شد که وی نظامی نبوده و مامور قلابی است.

این مقام انتظامی افزود: با اعتراف متهمان به جرم خود مبنی بر غصب عنوان و استعمال مواد مخدر هر دو متهم دستگیر و برای بررسی بیشتر ابعاد جرم تحویل عوامل پلیس پیشگیری شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار