کد خبر : 1172 / /
/

رئیس پلیس مترو تهران بزرگ از دستگیری عاملان نزاع و درگیری در ایستگاه متروی جوادیه که دو برادر بودند خبر داد.

 

سرهنگ عطاالهی در تشریح این خبر اظهارکرد: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر نزاع و درگیری بین دو مرد در ایستگاه متروی جوادیه ماموران انتظامی بلافاصله برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل دو نفر را مشاهده کردند‌ که به شدت با یکدیگر درگیر بوده و یکی از آنها با سلاح سرد قصد آسیب زدن به نفر مقابل را دارد.

رئیس پلیس مترو با بیان اینکه در گیری این دو مرد جوان باعث ایجاد ازدحام بیش از حد جمعیت در سالن انتظار مترو شده بود، افزود: ماموران پلیس مترو بلافاصله وارد عمل شده و موفق به خلع سلاح فرد مهاجم و دستگیری هر دو مرد شدند.

وی گفت: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد که دو طرف درگیری با هم برادر هستند و بر سر اختلاف خانوادگی مدتی با یکدیگر قهر بوده و به صورت اتفاقی همدیگر را در ایستگاه مترو مشاهده کرده که منجر به این درگیری شد.

سرهنگ عطا الهی با بیان اینکه پلیس با هرگونه ناامنی به شدت برخورد خواهد کرد، اظهارکرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی در اختیار پلیس پیشگیری قرار گرفتند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار