کد خبر : 1204 / /
/

پسر جوانی که از بیماری‌های روانی رنج می‌برد وقتی کارکنان مرکز بیماران روانی را دید که برای بردن او به مرکز آمده‌اند خودش را از طبقه ششم پایین انداخت و جانش را از دست داد.

خودکشی اغلب به علت نا امیدی اتفاق می‌افتد.  خودکشی (به انگلیسی Suicide) عملی عمدی است که باعث مرگ فرد می‌شود.  خودکشی به علل  اختلال روانی نظیر افسردگی، اختلال دوقطبی، اسکیزوفرنی، شکست عشقی، اعتیاد به الکل، یا سوء مصرف دارو نیز صورت می‌گیرد. خودکشی به دلیل عوامل استرس‌زا مانند مشکلات مالی یا مشکلات ارتباط بین فردی رخ می‌دهد. خودکشی شامل گونه‌های دیگری نیز هست که در آن فرد، صرفاً از سر بیماری روانی یا نامیدی و احساس شکست اقدام به گرفتن جان خود یا دیگران نمی‌کند؛ بلکه ممکن است فرد مورد شستشوی مغزی توسط افراد سودجو و با وعده‌های توخالی قرار گیرد. 

خودکشی مرد جوان از طبقه ششم

خودکشی

پسر جوانی که از بیماری‌های روانی رنج می‌برد وقتی کارکنان مرکز بیماران روانی را دید که برای بردن او به مرکز آمده‌اند خودش را از طبقه ششم پایین انداخت و جانش را از دست داد.


کلیک کنید: انتشار عکسی زیبا از امیر حسین آرمان + جزئیات


 

این حادثه ظهر دوشنبه به مأموران کلانتری 154چیتگر گزارش شد و گروهی از آنها برای بررسی آنچه اتفاق افتاده راهی محل حادثه شدند. متوفی مردی 35ساله بود که طبق ادعای خانواده‌اش از بیماری‌های روانی رنج می‌برد. خانواده او ساعتی قبل با یکی از مراکز نگهداری بیماران روانی تماس گرفته و برای انتقال او به مرکز درخواست کمک کرده بودند اما وقتی کارکنان مرکز روانی به آنجا رسیدند پسر بیمار به طبقه ششم رفت و خودش را پایین انداخت.

نقش کارکنان مرکز روانی در تحریک مرد به خودکشی

خودکشی

در جریان تحقیقات اولیه یکی از کارکنان مرکز روانی به مأموران گفت: ما نقشی در سقوط پسر جوان نداشتیم. روال کار ما به این شکل است که اگر خانواده‌ای درخواست کند برای انتقال بیمار به سراغ آنها می‌رویم اما کسی را وادار به آمدن نمی‌کنیم.


کلیک کنید: پسر ایلامی که از پدرش دزدی کرد+ جزئیات


 

در این مورد هم وقتی ما رسیدیم پسر جوان لبه پشت بام نشسته بود. گفتیم با ما به مرکز درمانی می‌آیی و او گفت نه و ما هم رفتیم و بعد از رفتن ما خودش را پایین انداخت. با وجود این اظهارات اما خانواده متوفی از کارکنان مرکز روانی شکایت دارند و می‌گویند رفتار آنها باعث سقوط مرگبار پسر جوان شده است. براساس این گزارش بازپرس مصطفی واحدی دستور انجام تحقیقات تکمیلی را صادر کرده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار