کد خبر : 126 / /
/

"همسرم بیمار است، کسی را ندارم پسرم را برایم پیدا کند، تو را به خدا کمک کنید، نادر را پیدا کنم" این ها صحبت های مادری است که 17 ماه است از پسرش بی خبر است.

"نادر رحیمی"  متولد اول آبان 1374 در شهریار است. او وابستگی زیادی به خانواده داشت. پدر خانواده بعد از فقدان پسرش در بستر بیماری است، مادر شبی نیست که خواب پسرش را نبیند و هر روز با اشک و آه لباس های او را به امید بازگشتش مرتب می کند.

نادر رحیمی با لباس راحتی از خانه خارج شد

 

17 تیر 1398 "نادر رحیمی" جوان 24 ساله ساکن "شهریار" با شلوار راحتی مشکی رنگ ، بلوز کرم و دمپایی صندل بدون خداحافظی با تماس یکی از دوستانش از خانه خارج شد و تا به این لحظه نشانی از او نیست.

خواهر" نادر" در خصوص مفقودی او گفت: بعد از اعلام مفقودی برادرم به کلانتری ، کل بیمارستان ها و کمپ ها را گشتیم ولی خبری از او نبود.

حوادث

گوشی "نادر رحیمی" شکسته پیدا شد

با پیگیری های پلیس گوشی برادرم در تهران در حالی که هنوز سیم کارت داخل آن بود، شکسته پیدا شد.در آگاهی از مظنونین پرونده بازجویی شد ولی تا به این لحظه خبری از برادرم " نادر " نیست.

لازم به ذکر است که "نادر رحیمی" بر روی گردن و دست راستش خالکوبی داشت. طرح یک شخصی که بر روی صندلی نشته و بالای سر او طناب دار است را بر روی گردن داشت و روی دست راست او حروف لاتین و نام خود را خالکوبی کرده بود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار