کد خبر : 1353 / /
/

​ دختر جوان که دست به آدم ربایی زده بود ادعا کرد شاکی دروغ می گوید حقیقت ماجرا فاش شد و سرقت های ارز دیجتال لو رفت.

 

 زن جوانی که به اتهام آدم‌ ربایی تحت بازجویی قرار گرفته مدعی شد شاکی دروغ می‌گوید و به بهانه خرید ارز دیجیتال از وی 70 میلیون تومان سرقت کرده است.

او گفت: من یک مغازه فروش کرکره برقی دارم مدتی قبل در فضای مجازی با زنی به‌نام بیتا که 5 سال از خودم بزرگتر بود آشنا شدم. بعد از مدتی به او علاقه‌مند شدم و تصمیم به ازدواج با او گرفتم. رابطه ما ادامه داشت تا اینکه امروز وقتی داخل مغازه‌ام بودم، بیتا به همراه دو مرد وارد مغازه‌ام شدند.

او ادامه داد: مردان جوان چند کتاب خطی و قدیمی از مغازه‌ام سرقت کردند و بعد با تهدید مرا به زور سوار بر خودروی پژو کردند و حدود سه ساعت مرا داخل خودروشان در شهر چرخاندند و چندین برگه سفید امضا نیز از من گرفته و دوباره مرا به مغازه برگرداندند.

حوادث

با شکایت مرد جوان، پرونده‌ای در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل و تحقیقات به دستور بازپرس جنایی پایتخت آغاز شد.

در نخستین گام، تیم تحقیق به سراغ بیتا رفته و از او تحقیق کردند، اما وی منکر آدم‌ ربایی شد و گفت: حرف‌های برزو را قبول ندارم، من و او در فضای مجازی باهم آشنا شدیم و قرارمان ازدواج بود.

سرقت 70 میلیونی و اتهام زن تهرانی به جرم آدم ربایی

بیتا ادامه داد: من مقداری پول داشتم و می‌خواستم آنها را سرمایه‌گذاری کنم. برزو پیشنهاد داد که با آنها ارز دیجیتال خریداری کنم، اما از آنجایی که من در این موضوع تخصصی نداشتم از او خواستم که کمکم کند. او هم گفت یکی از دوستانش در این کار است و می‌تواند برایم حساب ارز دیجیتال یا همان بیت کوین افتتاح کند. وقتی موافقت کردم دوست برزو حسابی باز کرد و نام کاربری و رمز عبور را هم به من داد. آن زمان به حساب ارز دیجیتال هم رفتم و دیدم که 70 میلیون تومان در حسابم است اما مدتی بعد متوجه شدم که تمام پول از حسابم خارج شده است. تنها کسی که نام کاربری و رمز عبورم را می‌دانست دوست برزو بود. من تصور می‌کنم که آنها با همدستی هم این نقشه را کشیده بودند تا پول‌های مرا تصاحب کنند. به همین دلیل به دادسرا رفتم و از آنها شکایت کردم.

زن جوان گفت: زمانی که برزو از شکایت من با خبر شد، کینه مرا به دل گرفت و از طرفی با این شکایت پای او نیز به دادسرا باز می‌شد. من تصور می‌کنم برزو با این شکایت دروغین چنین ادعایی مطرح کرده تا من از شکایتم صرفنظر کنم. وگرنه من هیچ کسی را برای آدم‌ربایی اجیر نکرده‌ام و در زمانی که برزو می‌گوید من آدم‌ربایی را هدایت می‌کردم و راننده بودم، شاهد دارم که جای دیگری بوده‌ام.

با اظهارات زن جوان، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف مغازه برزو و تحقیق در رابطه با اظهارات آنها را صادر کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار