کد خبر : 1354 / /
/

​سر کلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری شرور حرفه‌ای شرق تهران خبر داد و گفت: متهم در حالی که با سلاح سرد در قدرت نمایی و بر هم زدن نظم عمومی بود، دستگیر شد.

سرهنگ منصور حمیدوند بیان داشت: اخیرا تعدادی از شهروندان در شرق تهران از شرارت جوانی ۲۳ ساله به مرکز فوریت‌های پلیسی شکایت که بررسی موضوع در دستور کار تیم‌هایی از ماموران کلانتری این محدوده قرار گرفت.

وی عنوان کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد که متهم از افراد شرور سابقه دار بوده و سابق بر این نیز با همین عنوان مجرمانه دستگیر شده است و متهم اخیرا با اعلام شکایت‌های از سوی شهروندان بلافاصله محل را ترک و مدتی را در مخفیگاهش پنهان شده است.

قتل

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: گشت زنی‌های هدفمند در محل‌های احتمال حضور متهم به طور شبانه روز آغاز تا اینکه ماموران ضربت سر کلانتری چهارم هنگام گشت زنی در محدوده کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهران پارس متهم را در حالی که با سلاح سرد قدرت نمایی و سر و صدا می‌کرد مشاهده و بلافاصله برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در این عملیات پلیسی متهم دستگیر و پس از اعتراف به جرائم ارتکابی با تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار