کد خبر : 1786 / /
/

عکسی در شبکه‌های اجتماعی درحال دست‌به‌دست شدن است که خبر از کوچک‌ترین زوج های پذیرش ازدواج در آزمایشگاهی در کازرون می‌دهد!

خبر جنجالی درباره ازدواج دو کودک

عکسی در شبکه‌های اجتماعی درحال دست‌به‌دست شدن است که خبر از کوچک‌ترین زوج های پذیرش ازدواج در آزمایشگاهی در کازرون می‌دهد! خبری که با واکنش های زیادی همراه شد. کاربری نوشت: «به نظر میاد این موضوع ساختگی باشه چون پسر 8 ساله و دختر 7 ساله حتی به سن بلوغ هم نرسیدن که بخوان بهشون اجازه ازدواج بدن.» کاربر دیگری که این موضوع را جدی دانسته بود، نوشت: «واقعا علت این همه عجله چی می تونه باشه؟ کاش،به فرزندانمون اجازه بدیم  کودکی کنند.» کاربری هم نوشت: «به نظر منم این تصویر ساختگیه ولی باید به اون خانواده هایی هم که بچه هاشون رو در سنی که هیچ آگاهی راجع به ازدواج ندارن و مجبورشون می کنن ازدواج کنن آگاهی داد که این جور ازدواج ها چه خطراتی در پی داره.»

ازدواج کودکان

تأیید خبر ازدواج دو کودک در کازرون

این موضوع را اطلاعیه روابط عمومی دادگستری کازرون تایید کرد. در این اطلاعیه عنوان شده که پیرو اخبار منتشر شده در فضای مجازی در رابطه با ازدواج دو کودک افغانستانی و کودک همسری در شهرستان کازرون، این موضوع با قید فوریت در دستور کار دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرار گرفت و در همین راستا با تحقیقات بعمل آمده از خانواده کودکان و عوامل مربوطه در شبکه بهداشت این شهرستان مشخص شد که خانواده های این کودکان با توجه به رسوم خود اقدام به گرفتن آزمایش اولیه نموده تا در آینده مشکلی جهت ازدواج احتمالی در سن قانونی کودکان وجود نداشته باشد. در همین راستا دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کازرون عنوان داشت: با افرادی که در فضای مجازی اقدام به انتشار اخبار و مطالب کذب می نمایند برابر قانون و با جدیت برخورد خواهد شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار