کد خبر : 3680 / /
/

سیاوش یزدانی بازیکن تیم استقلال تهران در پاسخ به کری خوانی جنجالی آذری جهرمی وزیر ارتباطات به او فحاشی کرد.

 

آذری جهرمی پیش از این دیدار، پرسپولیسی بودن خود را در مقاطع زمانی مختلف نشان داده و بعضا بیان هم کرده بود. وی به صورت صریح پس از شکست تیم فوتبال پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا در صفحه شخصی اش، نوشت: «خدا قوت به بازیکنان پرسپولیس و تیم فنی و مدیریتی. پرسپولیس نتوانست پیروز شود البته ما جنبه باخت داریم (با خنده). پرسپولیس از پا نمی نشیند».  وی در جای دیگری نیز نوشت؛ «پرسپولیس به هر حال قهرمان است، قهرمانی آسیا با وجود پرسپولیس اعتبار می گیرد نه برعکس!».

وی پس از باخت استقلال در شهراورد ۹۵ پایتخت نیز، در توئیتی نوشت: «ولی بنظرم اون دو ستاره، سیاره بودند».

عصبانیت سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی محروم نیست اما احتیاط کند

در شرایطی که گمانه‌زنی شده بود که مدافع بلندقامت آبی‌ها با دریافت کارت زرد، دیدار بعدی تیمش را از دست داده اما این‌چنین نیست.

سیاوش یزدانی یکی از چهره‌های جنجالی دربی 95 بود که بارها با خطا روی مهاجمان پرسپولیس در بازی وقفه ایجاد کرد و البته درگیری‌هایی را هم با سرخ‌پوشان از جمله شهریار مغانلو داشت؛ درگیری‌های که در نهایت یک کارت زرد را برای مدافع استقلال به همراه داشت و باعث شد تا چهارمین کارت زرد فصل او به ثبت برسد.

اما این اخطار دریافت شده در دربی یزدانی را از تقابل هفته آینده مقابل صنعت نفت در لیگ برتر محروم نکرد، چرا که او در لیگ امسال تنها سه کارت زرد دریافت کرده و کارت زرد دیگر مدافع آبی‌ها در جام حذفی به ثبت رسیده است؛ در این شرایط سیاوش یزدانی هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی در معرض محرومیت است و از این حیث باید بیشتر از خود مراقبت کند.

چرا که اگر در بازی بعدی استقلال مقابل ذوب‌آهن کارت دریافت کند، در جام حذفی دچار محرومیت می‌شود و اگر هم در تقابل استقلال و صنعت نفت در لیگ برتر از داور اخطار بگیرد، دیدار بعدی آبی‌ها در لیگ برتر را از دست خواهد داد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار