کد خبر : 4575 / /
/

با گذشت دو سال از قتل میترا استاد به دست محمدعلی نجفی،شهردار سابق تهران برای اولین بار عکس سنگ قبر او منتشر شد.

با گذشت دو سال از قتل میترا استاد به دست محمدعلی نجفی،شهردار سابق تهران برای اولین بار عکس سنگ قبر او منتشر شد.

اولین عکس از سنگ قبر میترا استاد

به گزارش رکنا، میترا استاد همسر دوم محمدعلی نجفی بود که هفتم خرداد سال 98 به ضرب گلوله محمدعلی نجفی، شهردار پیشین از پا درآمد.ساعتی بعد از قتل جسد غرق در خون میترا استاد در حمام خانه اش کشف شد و در حالی که تحقیقات برای یافتن ردی از عامل جنایت آغاز شده بود،غروب همان روز محمدعلی مجفی با مراجعه به اداره پلیس خود را تسلیم پلیس کرد و به قتل همسرش اعتراف کرد.

محمدعلی نجفی میترا استاد

نجفی انگیزه خود را از تیراندازی اختلافات خانوادگی و درگیری های مکرر با میترا استاد بیان کرد و بارها در پرونده تاکید کرد که قصد به قتل رساندن میترا استاد را نداشته و تنها برای ترساندن او با اسلحه داخل حمام رفته بود و گلوله ها در جریان درگیری آنها شلیک شده بودند.

اما بررسی های قضایی در نهایت قضات را به این نتیجه رساند که محمدعلی نجفی مرتکب قتل عمدی شده است.

با توجه به اینکه اولیای دم با دریافت دیه 10 میلیاردی از قصاص گذشت کردند،مجازات محمدعلی نجفی به لحاظ جنبه عمومی جرم 6 و نیم سال حبس تعیین شد.

با گذشت 2 سال از این قتل جنجالی،در حالی که روز گذشته سالگرد قتل میترا استاد بود، مسعود استاد برادر میترا استاد اولین عکس از سنگ قبر میترا استاد را منتشر کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار