کد خبر : 518 / /
/

سارقان می‌دانند طلا و ارز در کدام قسمت منزل نگهداری می‌شود

سارقان می‌دانند اشیاء باارزش و قیمتی حدوداً در کدام نقاط منزل نگهداری می‌شود و معمولاً سعی می‌کنند اقلام با وزن پایین‌تر مانند طلا، ارز و سکه را از منازل سرقت کنند و کمتر سراغ وسایل سنگین می‌روند.

سردار حسین رحیمی در پاسخ به سؤال درباره منازلی که در آنها سکه، طلا و ارز وجود دارد و شناسایی این منازل توسط سارقان، گفت: سرقت منزل در تهران در 9 ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه نه‌تنها افزایش نداشته بلکه هشت درصد کاهش یافته است.

حوادث

رئیس پلیس تهران بزرگ افزود: بخش جدانشدنی بسیاری از سرقتها، سکه، طلا و ارز بوده و در آن شکی نیست، به نظر می‌رسد سارقان به این موضوع پی برده و این یکی از مشکلات جدی است.

وی با بیان اینکه سارقان پس از سرقت طلا، سکه و ارز از منازل به سرعت اقدام به فروش اموال مسروقه مذکور می‌کنند، درباره استفاده سارقان از دستگاه‌های فلزیاب برای یافتن طلا و ارز در منازل، گفت: استفاده از دستگاه‌های فلزیاب به هیچ‌وجه صحت ندارد، کذب است و تاکنون به این موضوع برخورد نکردیم.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: سارقان می‌دانند که اشیاء باارزش و قیمتی حدوداً در کدام نقاط منزل نگهداری می‌شود و معمولاً سعی می‌کنند اقلام با وزن پایین‌تر مانند طلا، ارز و سکه را از منازل سرقت کنند و کمتر سراغ وسایل سنگین می‌روند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار