کد خبر : 521 / /
/

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: پس از دستگیری یکی از شهرداران مناطق ارومیه در روزهای گذشته، امروز نیز یکی دیگر از شهرداران به اتهام مالی دستگیر شد.

حجت‌الاسلام محمد خلیل‌پور در ارومیه ، اظهار داشت: پس از دستگیری یکی از شهرداران مناطق ارومیه در روزهای گذشته، امروز نیز یکی دیگر از شهرداران به اتهام مالی دستگیر شد.

امید است که تمامی افرادی که مرتکب فساد مالی می شوند توسط اداره اطلاعات دستگیر و جمع آوری شوند.

 

حسین پناهی سخنگوی شورای شهر ارومیه بیان کرد: با توجه به شرایطی که در گذشته در زمینه علل دستگیری‌ها وجود داشت، این بار نیز این برخورد قضایی با شهردار یکی از مناطق ارومیه انجام شد.

حوادث

رئیس شورای شهر ارومیه نیز در رابطه با موج اول دستگیری‌ها در شهرداری ارومیه عنوان کرد: متأسفانه ساخت و ساز معضل بزرگی در ارومیه و سطح کشور است چون منافع افراد و سازنده‌ها در این ساخت و سازها وجود دارد.

حسین بخشایشی همچنین تأکید کرد: باید موضوع تخلفات ساخت و ساز به صورت ریشه‌ای حل شود و شورای شهر ارومیه نیز پیگیر این موضوع هستند که در طرح تفصیلی و طرح جامع جدید این نقایص رفع شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار