کد خبر : 6252 / /
/

سرهنگ احسان مومنی از فوت یک عابر پیاده بر اثر برخورد شدید سواری پیکان با وی در کنار بزرگراه لشگری خبر داد.

 

سرهنگ "احسان مومنی" در خصوص این خبر اعلام داشت: در ساعت ۰۶:۵۰ صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی تصادف یکدستگاه سواری پیکان و فوت عابر پیاده در مسیر غرب به شرق بزرگراه لشگری قبل از پل آزادگان بلافاصله تیم کارشناسی منطقه ۲۱ پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر می‌شوند.

سرهنگ مومنی بیان کرد: عابر پیاده‌ای که در کناربزرگراه لشگری حضور و احتمالا قصد عبور از عرض بزرگراه را داشته بدون توجه به خطرات ناشی از این کار اقدام لحظاتی می‌ایستد که در این هنگام راننده پیکان این عابر را ناگهان مقابل خود می‌بیند

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت گفت: با حضور ناگهانی این عابر مقابل سواری پیکان راننده دیگر نتوانسته خودروی خود را کنترل کرده و در مواجه با عابر دیگر کاری از دستش برنیامده و چون زمانی برای ترمز کردن و ایست کامل نداشه با عابر پیاده به شدت برخورد می‌نماید.

وی افزود: در اثر شدت ضربه عابر پیاده در محل حادثه فوت می‌کند.

مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار ترافیکی حاصل از ایستادن و نگاه کردن به این حادثه و تنگی معبر بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت.

این مقام انتظامی به عابرین توصیه کرد: هیچ گاه و در هیچ زمانی اقدام به تردد از عرض اتوبان‌ها و بزرگراهها ننمایند و همیشه از پلهای عابر پیاده استفاده نمایند هرچند می‌بایست تا رسیدن به پل عابر زمانی را اختصاص دهند ولی به این نکته توجه داشته باشند که استفاده از پل عابر در هر زمان بهتر از پذیرش خطر و به استقبال تصادف و حوادث ناگوار رفتن است.

در انتها موُمنی اظهارکرد: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار