کد خبر : 6335 / /
/

سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) اعلام کرد که با توجه به افزایش آمار فوتی های کرونا در تهران، این سازمان برای پنجمین بار در 17 ماه گذشته آرایش بحرانی به خود گرفته است.

برای پنجمین بار در 17 ماه گذشته، آمار فوتی های کرونا در تهران اوج گرفته است. با ورود به موج پنجم کرونا که به دلتا معروف شده است، سازمان بهشت زهرای تهران در حالت آماده باش کامل قرار گرفته است. کارکنان بهشت زهرا که در طی ۱۷ ماه گذشته درکنار کادر درمان در صف اول مبارزه با کرونا قرار داشته اند، وارد شرایط ویژه و بحرانی شده اند. بنابراین نیروهای بهشت زهرا به دلیل اوج گیری موج کرونا در وضعیت آماده باش قرار گرفته اند.  متخصصان بهداشتی نیز از پر شدن بیمارستان های پایتخت بر اثر افزایش شمار بیماران مبتلا به کرونا خبر داده اند.

سعید خال، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) نیز با اشاره به اینکه اوج مرگ کرونایی شهر تهران به شدت رو به افزایش است و در حالت شیب تند رو به بالا قرار دارد، گفت: سازمان بهشت زهرا (س) تهران برای پنجمین بار در ۱۷ ماه گذشته آرایش بحرانی به خود گرفته و در آماده باش کامل قرار دارد و این درحالی است که در هفته‌های گذشته در شرایط خطی و بین اعداد ۳۰ تا ۳۵ ثابت بودیم، اما در روز‌های گذشته عدد متوفیان کرونایی تهران با افزایش چشمگیر همراه بوده است.

وی افزود: در حالی که در شهر‌های قرمز به ویژه تهران کارکنان نهاد‌ها و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی در شرایط دورکاری قرار گرفتند، جهادگران خاموش سازمان بهشت زهرا (س) با برنامه ریزی در شرایط بحرانی به صورت دو و سه شیفت کاری و با رعایت بالاترین سطح پروتکل‌های بهداشتی به تکریم شهروندان و خدمات رسانی شایسته به مراجعین می‌پردازند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تنها راه مقابله با کرونا را رعایت شیوه نامه‌ها و فاصله اجتماعی عنوان و از شهروندان درخواست کرد به توصیه‌های مسؤولان توجه کرده و با زدن ماسک و رعایت شیوه نامه‌ها از سلامت خود و دیگران محافظت کنند تا بتوانیم به یاری پروردگار از پیچ کرونای دلتا عبور کنیم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.