کد خبر : 6393 / /
/

آدم ربایی‌های سریالی در گلستان چه ماجرایی دارد ؟

فرمانده انتظامی گلستان درباره ۲ موضوع آدم ربایی در بندرترکمن و کودک ربایی‌های سریالی در استان توضیح داد.

سردار محمد سعید فاضل دادگر فرمانده انتظامی گلستان گفت: انتشار شایعاتی درباره کودک ربایی های سریالی در فضای مجازی گلستان در هفته‌های اخیر سبب شد آرامش خانواده‌های گلستانی در سایه چرخش این شایعه رنگ ببازد و دلهره جایگزین آن شود.

قتل دو کودک گلستانی

او افزود: پیدا شدن جنازه دو کودک در گلستان کذب محض است و حتی هیچ مفقودی هم نداشتیم.

ماجرای آدم ربایی‌های سریالی در گلستان

سردار دادگر افزود: قدرت این شایعات به حدی بود که رصد فضای مجازی را بیشتر کردیم و مشخص شد افرادی در فضای مجازی این شایعات را نشر می‌دهند.

فرمانده انتظامی گلستان گفت: در این باره چندین صفحه مجازی و موثر در انتشار این شایعه را شناسایی و با گردانندگان آن برخورد کردیم.

این مقام انتظامی در باره موضوع آدم ربایی در بندرترکمن، اما گفت: موردی که درباره آدم ربایی در بندر ترکمن منتشر شده بود ربطی به این شایعه ندارد و موضوع آن اختلافات خانوادگی بین زن و شوهری جوان بود.

سردار دادگر از مردم خواست: به شایعات فضای مجازی و صفحات بی نام و نشان و غیرمعتبر توجه نکنند و سواد رسانه‌ای خود را افزایش دهند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار