کد خبر : 6409 / /
/

کابوس طناب دار از گردن قاتل دزفولی جدا شد

 

حدود چهار سال پیش، سال ۹۶، در دزفول قتلی صورت گرفت. اختلاف خانوادگی علت این جنایت بود. و قاتل بعد از چند سال  کابوس چوبه دار رهایی یافت.

حجت‌الاسلام سید محمود موسوی، رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان، در خصوص بخشش اولیای دم پس از چهار سال در دزفول خبر داد. با سعی و تلاش مسئولان قضائی و شورا‌های حل اختلاف دزفول و همچنین همکاری ستاد عتبات عالیات دزفول و اندیمشک یک قاتل از طناب دار رهایی یافت. حدود چهار سال پیش، سال ۹۶، در دزفول قتلی صورت گرفت. اختلاف خانوادگی علت این جنایت بود.  قاتل غریبه نبود و تنها فرزند خانواده ماندنی را به قتل رساند. پدر مقتول تک‌فرزند بود و تنها پسرش را از دست داد. اما او پس از چهار سال بدون دریافت دیه با وساطت‌های نماینده ائتلاف صلح جهانی قاتل را مورد بخشید و از کابوس چوبه دار نجاتش داد.  ماندنی پدر مقتول هشت ساله، در سوگ تنها فرزندش چهار سال محزون، نالان، غمگین، افسرده، بیمار و گریان و از فراق او کور و نابینا شد. با وجود این پدر مقتول با بخشش و گذشت، قاتل را که محکوم به قصاص شده بود از زندان رها و آزاد کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.