کد خبر : 6433 / /
/

جدول خاموشی های برق مناطق مختلف تهران امروز شنبه 19 تیر ماه

جدول جدید خاموشی های احتمالی برق تهران اعلام شد. جدول خاموشی ها مربوط به تاریخ 19 لغایت 24 تیر ماه است.

جدول خاموشی های برق مناطق مختلف تهران امروز شنبه 19 تیر ماه

جدول خاموشی های برق شهر تهران اعلام شد. این جدول خاموشی های برق برای یک هفته از 5 تیر ماه تا 10 تیر ماه 1400 اعلام شده است. مردم می توانند با مراجعه به این جدول خاموشی های برق از نحوه زمان بندی قطعی برق آگاه شوند. شرکت توزیع برق تهران هر هفته برای 7 روز جدول خاموشی های برق را اعلام می کند. جدول خاموشی های برق تهران را مشاهده کنید.

به نقل از شرکت توزیع نیروی برق تهران، به اطلاع هموطنان گرامی ساکن پایتخت می رساند پیرو اعلام قبلی مبنی بر بروز برخی مشکلات فنی در شبکه انتقال(موضوع اطلاعیه شرکت برق منطقه ای تهران) و وقوع محدودیت هایی در توزیع انرژی به ویژه در مناطق شرق و شمال شرق پایتخت، گروه های تعمیراتی و رفع عیب شرکت برق منطقه ای تهران، همچنان بدون وقفه در حال تلاش برای رفع مشکل و بازگرداندن شبکه به حالت عادی هستند. با توجه به گرمای هوا و افزایش کم سابقه مصرف برق در کشور، متخصصان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ نیز به صورت 24 ساعته در تلاشند تا پایداری شبکه برق تهران بزرگ را حفظ کرده و مانع از بروز کوچک ترین وقفه ای در ارائه خدمات به هموطنان شوند. در همین راستا جدول زمان بندی خاموشی های (احتمالی) پایتخت منتشر شده و از طریق لینک های ذیل این اطلاعیه در دسترس مشترکان تهرانی قرار گرفته است. ضمن عذرخواهی بابت تمامی مشکلات پیش آمده با توجه به شرایط آب و هوایی و گرمای هوا، از شما تقاضا داریم همچون روزهای گذشته با حداکثر صرفه جویی ممکن به ویژه خودداری از استفاده همزمان از وسایل برقی پرمصرف ما را در تداوم ارائه خدمات در شرایط فعلی یاری کید.

 علت قرار گرفتن برخی از آدرس ها در گروه های مختلف وجود بیش از یک فیدر برق در نشانی مزبور است.

جدول قطعی برق

نقشه جغرافیایی قطعی برق

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.