کد خبر : 6436 / /
/

نیروهای ارتش به یاری و کمک مردم سیستان و بلوچستان شتافتند. سیستان وبلوچستان در حالی این روزها در شرایط بحرانی کرونا است که وضعیت آب این استان نیز اوضاع قرمزی دارد.

سیستان و بلوچستان این روزها حال خوبی ندارد. همین چند روز پیش بود که ویدئویی از یک دختر نوجوان از سیستان و بلوچستان به نام نازنین منتشر شد که در آن به خاطر بی آبی اشک می ریخت. اما این ویدئو خیلی زود تاثیر خود را گذاشت و سپاه و ارتش برای نشاندن لبخند روی چهره نازنین و کمک به مردم دوست داشتنی سیستان و بلوچستان دست به کار شدند.

سیستان و بلوچستان در غرق کرونا

ویدئویی از سردار پاکپور، فرمانده نیروی زمینی سپاه منتشر شد که پای درد دل های مردم منطقه محروم سیستان و بلوچستان داخل یک کپر نشسته و اشک می ریزد.

سردار دست مردی را که از نبود امکانات گلایه داشت و از بیماری های کودکان منطقه می گفت می بوسد و قول آب رسانی و ایجاد یک بیمارستان صحرایی در منطقه را می دهد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه در این ویدئو به زنان و مردان زجر کشیده منطقه می گوید، من خادم شما هستم و نوکری شما را می کنم.  در ویدئویی دیگر تلاش غیور مردان نیروی زمینی ارتش کشورمان را می بینیم که در حال خدمات برای آب‌رسانی به مناطق روستایی استان سیستان و بلوچستان هستند. کاربران به این حرکت جهادی سپاه و ارتش واکنش نشان دادند.

کاربری نوشت: «سپاه و ارتش هر کجا لازم بوده در کنار هم به کمک مردم رفتن و به دنبال حل مشکلات مردم بودن.» کاربر دیگری نوشت: «ببین حال مردم چقدر خرابه که سردار پاکپور که مرد روزهای سخته این جوری شونه هاش از درددل مردم می لرزه.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.