کد خبر : 6510 / /
/

دقیقا به سراغ حساس ترین موضوع در زندگی همسرش رفت و کاری کرد که او را از تکرار برخی رفتارها تا ابد پیشمان کند.

 دقیقا به سراغ حساس ترین موضوع در زندگی همسرش رفت و کاری کرد که او را از تکرار برخی رفتارها تا ابد پیشمان کند.

خانم " سرینا ولف " 24 ساله از فلوریدا زمانیکه با همسر خود به یک کافه واقع در اطراف " Clearwater Beach " رفتند، او بصورت ناگهانی تصمیم عجیبی را گرفت و مبلغ 5 هزار دلار ( حدودا 65 میلیون تومان ) را به یک پیش خدمت زن در کافه داد!

او این مبلغ را از کارت همسر خود بصورت کاملا سخاوتمندانه به پیش خدمت زن به عنوان انعام پرداخت نمود که این مبلغ دقیقا 10000% مبلغی است که آنها باید به کافه می پرداختند!

پیشخدمت زن که هنوز نامش مشخص نیست، در ابتدا تصور کرد که خانم ولف بسیار سخاوتمند می باشد و اما بعدا متوجه شد که او به دلیل انتقام از همسرش دست به چنین کاری زده است و همسر خانم ولف به نام مایکل کرین از همسرش در نزد پلیس شکایت کرد چرا که همسرش برای یک بحث و گفتگو ساده از کارت او به میزان 5000 دلار بخشیده است!

با این حال خانم سرینا ولف هم توسط پلیس محلی دستگیر شد تا علت دقیق استفاده بی اجازه از کارت بانکی همسرش را ذکر کند و در طی بازرسی اعلام کرد که آنرا برای انتقام از همسرش انجام داده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.