کد خبر : 6586 / /
/

فرمانده انتظامی شهرستان انار از شناسایی و دستگیری یک متکدی با حساب مالی ۴میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی شهرستان انار از شناسایی و دستگیری یک متکدی با حساب مالی ۴میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

بازداشت گدای میلیاردر در انار / راز ثروت بادآورده فاش شد

رضا خلیلی نژاد اظهار داشت: در پی گزارش‌های مردمی به پلیس مبنی بر اینکه فردی ۵۹ ساله به‌صورت مشکوک ضمن حضور در مساجد شهر با چرب‌زبانی ضمن جریحه‌دار کردن احساسات مردم و اینکه مسافر در راه مانده است اقدام به تکدی‌گری می‌کند، بررسی این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان انار افزود: ماموران با بررسی موضوع و تحقیقات میدانی این فرد را در مسجد روستای محمدآباد شناسایی و ضمن هماهنگی قضایی و دستگیری او در بازرسی از خودروی متعلق به وی مبالغی وجه نقد و 2 عدد کارت بانکی جاساز شده را کشف کردند.

وی بیان داشت: با اعتراف صریح متهم به تحصیل مال نامشروع از طریق تکدی‌گری ، سوابق او نیز بررسی که مشخص شد که در 2 سال گذشته نیز دارای چنین سابقه‌ای بوده است.

 خلیلی‌نژاد خاطرنشان کرد: این فرد که اهل و ساکن یکی از شهرهای شمالی کشور است، کار تکدی‌گری خود را از استان سیستان و بلوچستان آغاز و سرانجام پس از دستگیری در این شهرستان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

وی گفت: با دستور مقام قضائی کارت‌های بانکی کشف شده و متعلق به وی بررسی که با احتساب وجوه نقد و دارایی‌های او هنگام دستگیری مبلغ ۴میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال موجودی دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان انار در پایان تاکید کرد: این فرهنگ باید رایج شود که مردم برای انجام کار خیر به جای کمک مستقیم به چنین افرادی، از طریق سازمان‌های متولی و موسسات خیریه مردم‌نهاد به نیازمندان واقعی کمک کنند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار