کد خبر : 6822 / /
/

​همراه بیمار مبتلا به کرونا با سلاح سرد به پرسنل درمانگاه و داروخانه شهید چمران بندرعباس حمله و پزشک حاضر در درمانگاه را مورد ضرب و شتم قرار داد.

در فضای مجازی تصویر ضرب و شتم پرسنل درمانگاه شهید چمران توسط همراه بیمار مبتلا به کرونا در حال انتشار است.دکتر فاطمه نوروزیان سخنگوی ستاد کرونا استان هرمزگان ضمن تایید خبر در این خصوص گفت: فردی به همراه فرزند خود به درمانگاه شهید چمران محله امیراباد مراجعه و توسط پزشک حاضر در درمانگاه معاینه می‌شود و بر اساس وجود علائم بیماری کرونا و دستور پزشک جهت بستری شدن فرد بیمار خانواده بیمار به تشخیص پزشک توجه نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: بعد از مدتی و به دلیل پیشرفت بیماری و عدم مراجعه به موقع به بیمارستان جهت بستری، فرد مورد نظر فوت می‌نماید.

حوادث

نوروزیان افزود: پس از این رخداد فرزند خانواده با مراجعه به درمانگاه شهید چمران با چاقو به سمت کادر درمان و پزشک درمانگاه حمله نموده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

سخنگوی ستاد کرونا بیان کرد: خوشبختانه حال فرد مضروب که از پرسنل کادر درمان می‌باشد مساعد و پرونده این پزشک نیز از طریق مراجع ذی صلاح در حال پیگیری می‌باشد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.