کد خبر : 690 / /
/

​این قاتل در صحنه سرقت خودرو در کرج آدم کشت و فرار کرد که پس از چند روز به دام افتاد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی که در آن یک به صورت خلاف جهت با سرعت بالا در حال فرار بود،کارآگاهان پلیس فرد خاطی را شناسایی و دستگیر کردند.

 

نادربیگی گفت: در بررسی صحنه جرم محرز شد راننده این خودرو صبح 1 دی 1399 پس از سرقت خودرو از یک خانم در تهران، آن را به کرج منتقل کرده و مالک خودرو بعد از ظهر همان روز به صورت اتفاقی خودرو را در پمپ بنزین رجائی شهر کرج مشاهده می کند و از دیگر شهروندان برای آزادی خودرو اش کمک می خواهد.

وی افزود: راننده به محض رویارویی با این صحنه خلاف جهت خیابان، متواری و پس از برخورد چند با چند خودروی دیگر با آقایی 43 ساله برخورد و وی را نقش بر زمین می کند که بلافاصله توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده اما پس از آن که به کما رفتن این فرد فوت می کند.

وی افزود: با تلاش و اقدامات شبانه روزی کارآگاهان، متهم پرونده در منطقه مهرشهر کرج شناسایی و در یک عملیات تعقیب و گریز و با شلیک تیر هوائی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

 

سرهنگ نادربیگی با بیان این که متهم در بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرده است، افزود: تحقیقات در خصوص سایر جرایم ارتکابی متهم ادامه دارد.

با دستور معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه ۳ کرج، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم در رسانه‌های جمعی صادر شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار