کد خبر : 723 / /
/

فرمانده انتظامی استان اردبیل از مهار و دستگیری شرور قمه به دست در عملیات ماموران کلانتری 17 "وحدت" شهرستان اردبیل خبر داد.

 

فرمانده انتظامی استان اردبیل از مهار و دستگیری شرور قمه به دست در عملیات ماموران کلانتری 17 "وحدت" شهرستان اردبیل خبر داد.

سردار هوشنگ حسینی گفت: در تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و افزایش احساس آرامش فردی و عمومی و به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر عربده کشی شرور قمه به دست  در محله "سلمان آباد"، بلافاصله اکیپ عملیاتی ماموران کلانتری 17 "وحدت" به محل اعزام شدند.

قتل

او افزود: ماموران کلانتری با حضور در محل مشاهده کردند، شرور قمه به دست که حالت طبیعی نداشته، با عربده کشی و مسدود کردن مسیر خودروهای عبوری، باعث رعب و وحشت مردم  و سلب آرامش و فردی و عمومی شده که با اقتدار و اقدام به موقع پلیس، مهار و دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با اشاره به اینکه اقدام پلیس رضایتمندی مردم این محله را به دنبال داشته و احساس امنیت و آرامش را به آنان بازگرداند، تاکید کرد: پلیس با هرگونه رفتار مجرمانه و برهم زننده آرامش اجتماعی برخورد قاطعانه و قانونی خواهد داشت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار