کد خبر : 782 / /
/

رمال 70 ساله ای که با ترفندهای مختلف زنان ساده لوح را سرکیسه می کرد، درحالی با هوشیاری نیروهای اطلاعات کلانتری شفای مشهد دستگیر شد که 10 قرص سیانور نیز در بساط وی وجود داشت.

ماموران کلانتری شفای مشهد از طریق منابع و مخبران محلی به اطلاعاتی رسیدند که از فعالیت گسترده پیرمردی رمال در بولوار مطهری شمالی حکایت داشت. بنابراین آن ها به طور غیرمحسوس به تحقیق در این باره پرداختند تا این که تماس شهروندان با پلیس 110، به اقدام عملیاتی نیروهای انتظامی سرعت بخشید.

به همین دلیل گروه ویژه ای از نیروهای اطلاعات کلانتری به سرپرستی ستوان دوم رضایی (رئیس اطلاعات کلانتری شفا) عازم محل شدند.

حوادث

 

 

ماجرای سیانور در بساط رمال

آنان پس از کسب مجوز و با دستور قاضی «غرآبادیان» (جانشین ناحیه 2 دادسرای عمومی و انقلاب) در حالی وارد اتاق رمال شدند که چند مشتری متقاضی سحر و جادو در آن جا حضور داشتند و تعدادی نیز در حال مراجعه به آن مکان بودند.

در محل فعالیت این رمال، پنج جلد کتاب های معروف به دعانویسی، تعداد زیادی برگه های دست نویس، پاکت نامه برای ارسال نوشته هایی با خطوط کج و معوج به شهرستان ها، دو دستگاه پوز، تعدادی استخوان، 10 عدد قرص مشکوک به سیانور و ظرف حاوی «شقار» کشف و ضبط شد.

متهم 70 ساله که مورد بازجویی های تخصصی قرار گرفته بود در اظهارات خود مدعی شد: قرص های سیانور را از یکی از مشتریانش گرفته است که قصد خودکشی داشت! او گفت: از 10 ماه قبل با آلات و ادوات کشف شده در این مکان رمالی می کردم! و ماده «شقار» را نیز برای باطل کردن سحر و جادوی دیگران مورد استفاده قرار می دادم.

به دستور قاضی غرآبادیان مکان فعالیت این رمال پلمب شد و تحقیقات برای کشف زوایای پنهان اقدامات مجرمانه این رمال ادامه یافت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار