کد خبر : 788 / /
/

پسر بی رحم پس از مصرف موادمخدر مادرش با گلوله کشت.

پسر روانی در آمریکا مادرش را با شلیک گلوله به قتل رساند.این پسر 24 ساله که تحت تاثیر موادمخدر بوده زمانی که خواهر 14 ساله اش در سرویس بهداشتی بود طی اقدامی ناگهانی با اسلحه مادرش را به قتل رساند و دور میز شام با دستان خونی شروع به رقصیدن کرد.

به گفته خواهر 17 ساله متهم که با ماموران تماس گرفته و درخواست کمک کرده است او هنگام شلیک برادرش به مادر در سرویس بهداشتی بوده اما صدای شلیک را شنیده و پس از دیدن صحنه پا به فرار گذاشته است.

 

به گفته وی برادرش رفتار عجیب و غریبی داشته و پس از قتل بی رحمانه مادرشان به اجبار با او دور میز شام شروع به رقصیدن کرده است.

قتل

سخنگوی پلیس در خصوص دستگیری قاتل عنوان کرد که متهم پس از دستگیری عجیب بوده و چندین بار به دوربین لبخند زده و یک بار حالت گریه داشته و به یکی از ماموران پلیس گفته است که فردی به نام دژژوا به او فرمان قتل مادرش را سر میز شام داده بود .

گفتنی است مجرم در زمان جنایت تحت تاثیر موادمخدر بوده و درحال حاضر بدون قرار وثیقه به اتهام قتل درجه یک به زندان منتقل شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار