کد خبر : 790 / /
/

2 زورگیر خشن که با زخمی کردن زن جوان دست به سرقت زده بودند در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

سرهنگ "جلیل موقوفه ای" رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: ساعت 13:30 هفتمدی ماه جاری ماموران کلانتری 138 "جنت آباد" در حال گشت زنی در محدوده خیابان "گلستان" بودند که دستگیری 2 زورگیر از طریق سامانه پلیس به آنان اعلام و به سرعت در نشانی اعلامی حاضر شدند.

 

شاکی که زن جوان بود به ماموران اظهار داشت، ترک نشین موتورسیکلت با تهدید سلاح سرد 2 دستگاه گوشی ام را سرقت و با زدن ضربه ای به دستم به سرعت از محل گریخت.

رییس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه این عمل سارقان موجب مصدومیت مال باخته شده، ابراز داشت: بلافاصله تیم گشت انتظامی کلانتری به محل اعزام و طرح مهار سارقان را عملیاتی کرده و به تعقیب آنان پرداختند.

حوادث

با مشاهده موتورسواران، ماموران کلانتری دستور توقف موتورسیکلت را اعلام ولی متهمان برای رهایی از قانون بدون توجه به فرمان های پلیسی به فرارشان ادامه دادند.

وی افزود: با نزدیک شدن تیم کلانتری به موتورسواران، سارقان با افزایش سرعت سعی در فرار داشتند که تعادل موتورسیکلت از دستشان خارج و به زمین خوردند.

زمینگیر شدن زورگیران خشن تهران

سرهنگ موقوفه ای با اشاره به اینکه در عملیات دستگیری راکب موتورسیکلت دستگیر ولی ترک نشین از محل متواری شد، افزود: در بازرسی بدنی از موتورسوار 2 گوشی مال باخته کشف و متهم به کلانتری انتقال یافت.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم در کلانتری به 50 فقره زورگیری با همکاری همدستش اعتراف و اظهار کرد: با تهدید سلاح سرد از شهروندان زورگیری می کردند.

وی با اشاره به اینکه کشف جزئیات پرونده ادامه دارد، افزود: مال باختگانی که در این محدوده و به این شیوه از آنان زورگیری شده می توانند به کلانتری "جنت آباد" مراجعه و شکایت خود را پیگیری کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران در پایان خاطر نشان کرد: پلیس با اقتدار و جدیت با افراد هنجارشکن برخورد و در اسرع وقت متهمان را برای برخورد قانونی به مرجع قضائی معرفی خواهد کرد

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار