کد خبر : 792 / /
/

​پیدا شدن جسد یکی از سرنشینان شناور واژگون شده خوارزم در حوالی جزیره قشم

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: با تلاش گسترده تیم‌های جستجو و نجات دریایی جسد یکی از سرنشینان لندینگ کرافت واژگون شده خوارزم صبح امروز در آب‌های خلیج فارس پیدا شد.

اسماعیل مکی زاده، معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، گفت: پس از گذشت سه روز از واژگون شدن لندینگ کرافت خوارزم در آب‌های خلیج فارس (حوالی جزیره لارک) صبح امروز جسد یکی از ۷ سرنشین مفقود شده این شناور در آب های محدوده جزیره قشم پیدا شد.

حوادث

ادامه تلاش برای یافتن ۷ سرنشین شناور خوارزم

مکی زاده با اشاره به اینکه جسد پیدا شده برای شناسایی به دستگاه های مربوطه تحویل داده شد، افزود: تیم‌های جستجو و نجات دریایی متشکل از نیروی دریایی سپاه، نیروی دریایی ارتش، دریابانی و اداره بنادر و دریانوردی هرمزگان همچنان در حال جستجو برای پیدا کردن ۶ سرنشین دیگر این شناور هستند.

لندینگ کرافت خوارزم حامل ۱۵ دستگاه بیل مکانیکی روز جمعه ۵ دی از بندر شناص کشور عمان عازم بندرعباس بود، که در حوالی جزیره لارک دچار حادثه شد و ۷ سرنشین آن مفقود شدند که تاکنون جسد یک نفر پیدا شده است.

۶ نفر از سرنشینان شناور غرق شده خوارزم به نام‌های محمد عسکری زاده، فرزاد غلام رضایی، ستار صفری سکل، مصطفی بهادری، یاسر مانع بو حمیدی و موید عبدلیان پور ایرانی هستند و یک نفر نیز (اجین جانسون) تبعه کشور پاکستان است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار