کد خبر : 945 / /
/

گروه تکفیری داعش اعلام کرد که ۱۱ معدنچی شیعه هدر بلوچستان را پس از اسارت گرفتن سر بریده است.

گروه تروریستی داعش با صدور بیانیه‌ای مسئولیت قتل ۱۱ معدنچی شیعه در پاکستان را بر عهده گرفت.

گروه تکفیری داعش با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: به توفیق خدای تعالی، هجوم سربازان خلافت به تجمع رافضی‌ها (هزاره) (رافضی‌ها لفظی است که برای شیعیان به کار می‌برند) در منطقه بولان در جنوب غرب پاکستان به اسارت ۱۱ نفر از مشرکان و قتل و ذبح همه آن‌ها انجامید.تروریست‌های داعش با حمله به یکی از معادن زغال سنگ در منطقه مچ از نواحی ایالت بلوچستان ۱۱ معدنچی شیعه را ربوده و بعد از انتقال به مکانی دورتر آن‌ها را به قتل رساندند.منابع خبری با بیان اینکه تروریست‌ها از محل جنایت متواری شده اند، افزودند: تعداد زیادی از معدنچی‌های پاکستانی ضمن تجمع در منطقه مچ خواستار دستگیری فوری عوامل این جنایت شده اند.

گفتنی است حزب مجلس وحدت مسلمین پاکستان به عنوان بزرگترین حزب جامعه شیعی این کشور نیز در بیانیه‌ای کشته شدن این ۱۱ معدنچی شیعه را اقدامی بزدلانه برشمرده و آن را محکوم کردند.

عکس های ذبح معدنچی های پاکستانی توسط داعش

حوادث

عمران خان نخست وزیر پاکستان نیز در بیانیه‌ای ضمن محکومیت این جنایت هولناک خواستار رسیدگی فوری به خانواده قربانیان و دستگیری هرچه زودتر تروریست‌ها شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار