کد خبر : 11 / /
/

نوزاد 3 ماه بابلی در حادثه واژگونی خودروی خانواده اش به کما رفت.

نوزاد 3 ماه که در واژگونی خودروی خانواده اش از خودرو به بیرون پرتاب شده بود به کما رفت.

غلام نیا روشن مدیر روابط عمومی اورژانس بابل گفت: طی گزارشی امروز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه به مرکز دیسپچ اورژانس بابل مبنی بر انحراف خودرو پژو در جاده گنج افروز روشن آباد روشن ۹ جنب پل عابر پیاده اعلام شد.

او افزود:پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپچ اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه هلیدشت و هتکه پشت و دانشگاه را به محل حادثه اعزام کرد.

غلام نیا روشن با بیان اینکه تکنسین‌های اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر شدند، گفت: در این حادثه خودرو پژو به علت سرعت زیاد واژگون می شود و سپس با کامیون پارک شده در جاده خاکی برخورد می‌کند.

حادثه تلخ برای نوزاد 3 ماه در تصادف با کامیون

حوادث

او افزود: متاسفانه در پی این حادثه نوزاد ۳ ماه به بیرون پرتاب شده و به شدت دچار آسیب دیدگی می شود که تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات درمانی نوزاده ۳ماه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند اما حال این نوزاد وخیم است.

مدیر روابط عمومی اورژانس بابل گفت: همچنین در این حادثه ۲ مصدوم دیگر هم داشت که ۲ زن ۱۸ و ۲۶ ساله پس از اقدامات درمانی به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار