کد خبر : 10197 / /
/

سرهنگ احسان مومنی ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت 15:500 ظهر دیروز راننده 82 ساله وانت که در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان زیر پل لشگری در حال رانندگی بود بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از کهولت سن از مسیر و راه خارج شده و بداخل جوی آب این مسیر می افتد .

عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه باعث مرگ این مرد تهرانی شد.

 سرهنگ احسان مومنی  ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت 15:500 ظهر دیروز راننده 82 ساله  وانت که در مسیر جنوب به شمال بزرگراه آزادگان زیر پل لشگری  در حال رانندگی  بود  بدلیل عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از کهولت سن  از مسیر  و راه خارج شده و بداخل جوی آب این مسیر می افتد  .

 

وی بیان داشت : پس از این برخورد و حادثه سر راننده با ستون خودرو برخورد  کرده و  راننده در دم فوت می نماید .

تصادف

مومنی  گفت : بلافاصله پس از دریافت این خبر از طریق سامانه 110 ، تیم کارشناسی منطقه 26 پلیس راهور فاتب در محل حاضر و پس از ایمن سازی محل حادثه ، نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند .

وی افزود : عوامل  اورژانس  نیز بلافاصله در محل حاضر و علت فوت  و این حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از کهولت سن  اعلام مینمایند.

سرهنگ مومنی از رانندگان خواست تا با مشاهده هر خودرویی  که در مسیر مقابل آنها قرار دارد و ناگهان تغیر مسیر می دهد ، خونسردی خود را حفظ کرده علاوه بر اینکه  از سرعت خود می کاهند اجازه دهند خودروی آسیب دیده  مسیر خود را طی کند که اگر خدای ناکرده راننده ای دچار ناراحتی  و یا مریضی  و یا مانند این راننده نیسان  بر اثر سکته قلبی فوت  کرده ، بغیر از بروز این حالت ، اتفاق  و تصادف دیگری برای دیگر  وی  روی ندهد

تصادف

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.