کد خبر : 10409 / /
/

چند روز قبل پسری جوان در مشهد مرتکب قتل شد.

جوانی که همسر صیغه ای اش را در تشت آب خفه کرده بود، هنگامی که قصد داشت خود را دار بزند، بر اثر انفجار گاز شهری و بریده شدن طناب دار، در شعله های آتش سوخت و جان سپرد.

چند روز قبل پسری جوان در مشهد مرتکب قتل شد. این قتل در خیابان حر مشهد اتفاق افتاد. پسر جوان که با خفه کردن همسر صیغه ای اش مرتکب قتل شده بود، تصمیم داشت تا خود را اعدام کند. پس از قتل همسر صیغه ای زمانی که پسر جوان قصد داشت خود را اعدام کند، انفجار مهیبی رخ می دهد و پسر جوان که مرتکب قتل شده بود، در آتش می سوزد و در بیمارستان جان می دهد.

این حادثه چند روز قبل در خیابان حر 20 مشهد زمانی رخ داد که پسر جوانی با همسر صیغه ای اش درگیر شد و سر او را آن قدر در آب درون تشت داخل حمام فشرد که زن جوان خفه شد.

او دو روز جسد همسرش را داخل حمام رها کرده بود اما دچار عذاب وجدان شد و تصمیم گرفت خودش را قصاص کند. اما زمانی که طناب دار را در پذیرایی منزل به گردنش آویخت ناگهان انفجار مهیبی به خاطر بازبودن شیرهای گاز رخ داد و این پسر جوان را در حالی روی پله های درون ساختمان پرت کرد که طناب دار کنده شد!

با وجود این، جوان قاتل به خاطر شدت سوختگی ناشی از انفجار در مرکز درمانی جان سپرد. گزارش ها حاکی است، تحقیقات ریزبینانه و میدانی قاضی «دکتر حسن زرقانی» در صحنه وقوع انفجار، راز پنهان این ماجرای عجیب را فاش کرد و بدین ترتیب بررسی های ویژه قضایی در این باره ادامه یافت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.