کد خبر : 10837 / /
/

ظهر امروز کرد پرس و کانال های خبری بومی در آذربایجان غربی نوشتند طی روزهای اخیر، فاطمه رسولی اهل روستای “قولیشکاک” ماکو، مادر پنج فرزند دختر که بلافاصله پس از آنکه جنسیت فرزند ششم وی در پی انجام سونوگرافی دختر تشخیص داده شد، توسط همسرش با دست و پای بسته به آتش کشیده شد.

زنی در استان آذربایجان غربی بخاطر دختر بودن جنین اش قربانی آتش سوزی مرموزی شد.مرموز از آن جهت که برخی از کانال های خبری بومی اعلام کرده اند او به آتش کشیده شده است حتی دست و پایش بسته بود و برخی از مردم محلی عنوان داشته اند خودسوزی بوده است. 

ظهر امروز کرد پرس و  کانال های خبری بومی در آذربایجان غربی نوشتند طی روزهای اخیر، فاطمه رسولی اهل روستای “قولیشکاک” ماکو، مادر پنج فرزند دختر که بلافاصله پس از آنکه جنسیت فرزند ششم وی در پی انجام سونوگرافی دختر تشخیص داده شد، توسط همسرش با دست و پای بسته به آتش کشیده شد.

کرد پرس نوشت :فاطمه بر اثر سوختگی شدید در یکی از مراکز درمانی ارومیه جانش را از دست داد.

به گزارش رکنا؛ با اننتشار این خبر خبرنگاران رکنا به تحقیقات میدانی دست زدند و مشخص شد فاطمه رسولی 15 روز پیش دچار  سوختگی شدید  شده است و در پی آن جان باخته است.

هیچ کس موضوع دست و پا بسته بودن فاطمه هنگام آتش گرفتن را تایید نکرده است اما درباره اینکه شوهرش این زن را آتش زده یا خودش خودسوزی کرده است هنوز ماجرا در دست پیگیری است و بعد از تحقیقات قضایی و پلیسی مشخص خواهد شد.

رکنا فقط تاییدیه مرگ تلخ فاطمه رسولی بخاطر سوختگی را دریافت کرده است و باید منتظر ماند تا مراجع ذیصلاح اعلام کنند خودسوزی بوده است یا قتل ! خبرنگاران رکنا پس از پیگیری ماجرا جزییات حادثه را انتشار خواهند کرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.