کد خبر : 11086 / /
/

مرد جوان مصری در حالی به دادگاه برای درخواست طلاق مراجعه کرد که هنوز 24 ساعت از مراسم مجلل عروسی اش نگذشته بود

مرد جوان که در فیس بوک با همسرش آشنا شده بود بعد از دیدن چهره بدون آرایش او تصمیم به طلاق گرفت.

اولین روز زندگی مشترک، روزی فراموش نشدنی برای هر زوج خوشبختی است که زندگی خود را با عشق و علاقه آغاز کرده اند. اما گاهی اتفاقاتی شاید عجیب میتواند این روز را به تلخ ترین روز زندگی تبدیل کند و تغییر جهتی که در زندگی زوج جوان مصری ایجاد شد را رقم بزند.

مرد جوان مصری در حالی به دادگاه برای درخواست طلاق مراجعه کرد که هنوز 24 ساعت از مراسم مجلل عروسی اش نگذشته بود و هر کسی او را در خیابان می دید همچنان ازدواجش را تبریک میگفت.

ماجرا آنطور که شما فکر می کنید نبود و این مرد جوان با دیدن چهره ی بدون آرایش همسرش تصمیم به طلاق گرفته بود. چنانچه آقای داماد در دادگاه عنوان کرده است ظاهراً این دو در فیس بوک با هم آشنا شدند، جایی که همسرش همیشه عکس های جذابی از خود منتشر می کرد.

طلاق بعد از دیدن چهره بی آرایش همسر

پس از مدتی، آشنایی آنها به نامزدی ختم شد و تمام مدت نامزدی او از چهره ی همسرش راضی بود و به دلیل زیبایی که داشت روز به روز به او علاقه مند می شد برای همین در همان ابتدای دیدارشان تصمیم به ازدواج با او گرفت. همه چیز خوب و عالی پیش رفت تا اینکه مشکلات از صبح بعد از شب عروسی زمانی شروع شد که مرد برای اولین بار عروس خود را بدون آرایش دید.

او به دادگاه خانواده در این مورد گفت:" فردای روز عروسی وقتی او را دیدم، شوکه شدم چون او هیچ شباهتی به کسی که چندین بار قبل از ازدواج با او ملاقات کرده بودم، نداشت. تازه متوجه شدم که فریب خورده ام و می خواهم او را طلاق دهم.»

این مرد افزود:«من فریب او را خوردم زیرا قبل از ازدواج همیشه آرایش سنگینی داشت و چنان حرفه ای این کار را انجام میداد که من چندان متوجه این مسئله نمیشدم اما بعد از عروسی، من چهره واقعی او را بدون آرایش دیدم، همسرم به قدری زشت است که تحمل دیدنش را ندارم.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.