کد خبر : 6965 / /
/

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی گفت: با وجود تعطیلی همه بانک‌ ها در دو استان تهران و البرز، تعدادی از بانک‌ ها همانند روز های تعطیل ایام نوروز به صورت کشیک فعال هستند اما خدمات حضوری نداریم.

حقوق کارمندان و بازنشستگان با محدودیت کرونا تا یکشنبه در بانک هایی که کشیک هستند پرداخته می شود. روز گذشته محدودیت کرونا در تهران و البرز اعمال شد. محدودیت کرونا در این دو استان تا روز یکشنبه هفته آینده اعمال می شود. گفته می شود تکلیف حقوق کارمندان و بازنشستگان در محدودیت کرونا تا هفته بعد در بانک هایی که کشیک هستند مشخص می شود. محدودیت کرونا در پی شیوع گسترده این بیماری در برخی استان های کشور اعمال شد.

حقوق کارمندان در محدودیت کرونا 

در پی تعطیلی تمامی ادارات استان‌های تهران و البرز از امروز تا یکشنبه هفته آینده کلیه شعب بانک‌های دولتی و خصوصی نیز در این مدت تعطیل شدند.

محدودیت کرونایی

براین اساس، تمامی خدمات بانکی به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و سامانه‌های بانکی چون پایا، ساتنا و چکاوک نیز فعال خواهند بود که بدین منظور، بانک مرکزی در بخشنامه‌ای با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم جهت تامین اسکناس کافی در دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها در روزهای تعطیل پیش رو، انجام شود، ساعات کاری سامانه‌های ساتنا و پایا و نحوه تمدید ضمانت نامه های صادره سامانه سپام ریالی در ماه‌های تیر و مرداد سال جاری را به شبکه بانکی ابلاغ کرد.

حقوق بازنشستگان در محدودیت کرونا

علاوه براین، علیرضا قیطاسی گفت: تعداد اندکی از بانک‌ها همانند روزهای تعطیل ایام نوروز به صورت کشیک در سایت بانک‌های مربوطه اعلام می‌شود تا با توجه روزهای پایانی ماه و سررسید پرداخت حقوق‌های شاغلین و بازنشستگان، اقدامات لازم انجام داده شود.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می‌کرد، تاکید کرد که خدمات حضوری در تعطیلات پیش رو داده نمی‌شود.

وی افزود: با وجود تعطیلی همه بانک‌ها (دولتی و خصوصی) در دو استان تهران و البرز، برنامه ریزی‌ها صورت گرفته و شعبی بدین منظور مشخص شده است تا حقوق کارکنان دولت به موقع پرداخت شود.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.