کد خبر : 7047 / /
/

اداره کل هواشناسی استان تهران با اشاره به اینکه از امشب به‌تدریج شاهد کاهش ابر در آسمان استان خواهیم بود، از افزایش پنج درجه‌ای دمای هوای پایتخت طی ۲ روز آینده خبرداد.

کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه به ترتیب (۱۰ و ۱۸)، (۱۳ و ۲۲) و (۱۵و ۲۳) درجه سانتیگراد پیش‌بینی شده است.

بر اساس بررسی و تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، با ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان تهران، طی امروز وضعیت جوی استان، نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با رگبار و رعد و برق و در برخی مناطق به خصوص مناطق جنوبی و غربی استان گاهی با تندباد موقتی و کاهش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود که با خروج سامانه فوق از اوایل امشب به‌تدریج کاهش ابر خواهیم داشت.

وضعیت آب و هوا / گرما شدید در تهران

همچنین وضعیت جوی استان در روز چهارشنبه کمی ابری تا نیمه ابری و روند تدریجی افزایش دما و در بعدازظهر در ارتفاعات همراه با رگبار پراکنده باران پیش‌بینی می‌شود.

با ورود سامانه بارشی دیگری از بعدازظهر پنجشنبه به‌تدریج افزایش ابر گاهی رگبار و رعد و برق و در برخی مناطق وزش باد شدید انتظار می‌رود.

براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان تهران و رامین با ۲۵ درجه و فیروزکوه - امین آباد با منفی یک درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنک‌ترین نقاط استان در ۲۴ ساعت گذشته بودند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.