کد خبر : 8257 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​روز گذشته طی اتفاقی بسیار عجیب و شگفت انگیز ویدئویی از راه رفتن یک روح در خیابان مردم این شهر را وحشتزده کرد.

وجود ارواح بر روی کره زمین،یکی از اختلافاتی است که همواره در میان انسان ها وجود دارد که برخی از آنها معتقد هستند ارواح بر روی زمین وجود ندارند و برخی دیگر معتقد هستند که ارواح هم وجود دارند و هم همراه ما در کره زمین به زندگی کردن می پردازند.اما به نظر شما آیا ارواح وجود دارند یا خیر؟!

روز گذشته ویدیویی عجیب از یک روح که در حال عبور از خیابان های فیلیپین بود،به شدت توسط رسانه های مختلف پخش شد که باعث شوکه شدن کاربران صفحات مجازی شد.این ویدیو توسط دوربین های شهری ثبت شده بودند.

حوادث

همچنین ویدیو توسط شبکه تلویزیونی CCTV کشور فیلیپین پخش شده است که این روح به آرامی از قسمت پیاده رو به سمت راست خود می چرخد و با اینکه اتومبیل ها و موتورسیکلت در حرکت هستند،از میان آنها بدون هیچ آسیبی عبور می کند.

یکی از مخاطبان فلیپینی تلویزیون در مورد این اتفاق این چنین گفت:"زمانیکه من این ویدیو را در تلویزیون مشاهده کردم،نمی توانستم باور کنم و فکر می کردم در خواب هستم و بطور ناگهانی متوجه شدم که این ویدیو حقیقت دارد و روح بدون آنکه آسیبی ببیند از خیابان عبور میکند".

همچنین یکی از مغازه داران در این منطقه این گونه گفت:"این ویدیو بقدری وحشتناک هست که من حتی نمی توانم به مغازه ام بروم .چرا که هر بار این خیابان عبور می کنم یاد صحنه ای که آن روح از اینجا عبور می کرد می افتم".

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.