کد خبر : 8314 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار حوادث روز

​با خبر شدیم که، رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس از پیگیری سریع این فراکسیون جهت شناسایی و برخورد با عوامل هتاک در یکی از هیأت‌های جنوب تهران خبر داد.

این مداح  در تهران دستگیر شد. این مداح از موقعیت پیش آمده اقدام به بی‌حرمتی به برخی مذاهب دیگر کرده است.این مداح در هیأت‌های جنوب تهران فعالیت داشت. مداح بازداشت شده به اهل سنت توهین کرد. این مداح با تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی شد.

با خبر شدیم که، رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس از پیگیری سریع این فراکسیون جهت شناسایی و برخورد با عوامل هتاک در یکی از هیأت‌های جنوب تهران خبر داد. جلال محمودزاده گفت: ۲۸ مرداد ماه، حوالی ظهر در یک مراسم عزاداری در جنوب تهران به مقدسات مذاهب توهین شد.

مداح اهل بیت دستگیر شد

به گزارش رکنا، فیلم این مراسم در بین مردم پخش شد و ناراحتی و انتقاد علما و ایرانیان اهل تسنن را به‌دنبال داشت. ما از طریق وزیر اطلاعات و فرمانده نیروی انتظامی پیگیری کردیم تا عاملان این ماجرا را دستگیر کنند. هدف ما این است که دوباره این اشخاص که رفتار آنان در تضاد با رهنمودهای رهبری معظم انقلاب و مخالف قانون بوده و عامل برهم زدن وحدت جامعه و جریحه‌دار کردن احساسات جامعه اهل سنت کشور هستند، تکرار نشود.

حوادث

گفتنی است در مراسم یاد شده یکی از مداحان نسبت به خلفا و همسر پیامبر اظهارات توهین‌آمیز بر زبان آورده بود.سرهنگ علی صباحی رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس پایتخت هم در این باره گفت: فردی که چند روز پیش در یکی از هیأت‌های مذهبی جنوب تهران با سوءاستفاده از موقعیت پیش آمده اقدام به بی‌حرمتی به برخی مذاهب دیگر کرده بود، توسط پلیس تهران بزرگ شناسایی و دستگیر شد.وی افزود: این فرد با تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قضایی شد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.