کد خبر : 8336 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​ بازرس قلابی وزارت بهداشت که یک زن بود دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری خانمی خبر داد که با ادعای بازرس وزرات بهداشت بودن ، از 3 داروخانه 10 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود.

سرهنگ "جلیل موقوفه ای" در توضیح این خبر بیان داشت: روز گذشته یکی از متصدیان داروخانه محدوده خیابان ابوذر با مرکز فوریت های پلیسی 110 تماس و اعلام کرد، خانمی به محل داروخانه وی مراجعه و مدعی است بازرس وزارت بهداشت است و قصد بازرسی از داروخانه  را دارد ولی به بهانه های مختلف پیشنهاد پرداخت پول می دهد.

نقشه شوم این زن در داروخانه های تهران

وی با بیان اینکه بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 161 ابوذر  برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شد، ادامه داد: در بررسی های پلیسی مشخص شد که مدارک همراه این خانم جعلی بوده و بازرس وزارت بهداشت نمی باشد.

حوادث

رئیس پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: متهم برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری ابوذر انتقال و به 3 فقره اخاذی به همین شیوه از متصدیان داروخانه ها معترف و در همین رابطه با تلاش پلیس هر سه مال باخته شناسایی شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: کارشناسان ارزش ریالی کلاهبرداری ها را 10 میلیارد ریال اعلام کرده اند و متهم با دستور قضائی برای کشف سایر جرایم مشابه در اختیار پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.