کد خبر : 8375 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: در سه ماهه نخست سال جاری ۵۱ نفر به دلیل سوختگی در استان جان خود را از دست دادند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات ۴۵ نفر بوده، حدود ۱۳.۳ درصد افزایش داشته است.

علی سلیمانپور  در خصوص آمار فوتی‌های ناشی از سوختگی در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰، اظهار کرد: در سه ماهه نخست سال جاری ۵۱ نفر به دلیل سوختگی در استان جان خود را از دست دادند که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات ۴۵ نفر بوده، حدود ۱۳.۳ درصد افزایش داشته است.

آتش سوزی هولناک در اصفهان

وی با اشاره به اینکه در بین تلفات ناشی از سوختگی آمار مردان بیش از زنان بوده است، ادامه داد: در سه ماهه اول سال جاری از کل تلفات سوختگی در استان ۳۵ نفر مرد و ۱۶ نفر زن بودند.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان خاطرنشان کرد: تعداد افراد فوت شده بر اثر سوختگی در خردادماه امسال ۱۹ نفر ثبت شده که نسبت به خرداد ماه سال گذشته که ۱۵ نفر بوده، افزایش داشته است.

حوادث

فوت 6 نفر بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن

وی با بیان اینکه تلفات مسمومیت با گاز در سه ماهه اول امسال افزایش داشته است، تصریح کرد: در سه ماهه ابتدایی سال جاری هشت نفر به دلیل مسمومیت با گاز مونواکسید کربن در استان جان خود را از دست دادند؛ این رقم در مقایسه با مدت مشابه سال قبل که آمار تلفات هفت نفر بود، افزایش داشته است.

سلیمانپور با تاکید بر اینکه در بین آمار تلفات ناشی از گاز مونواکسید کربن تعداد مردان بیش از زنان است، اضافه کرد: در سه ماهه اول سال جاری از کل تلفات مسمومیت با گاز مونواکسید کربن در استان پنج نفر مرد و سه نفر زن بودند.

وی در خصوص آمار فوتی‌های ناشی از مسمومیت با گاز مونواکسید کربن، افزود: تعداد افراد فوت شده بر اثر مسمومیت با گاز مونواکسید کربن در خردادماه امسال شش نفر ثبت شده که نسبت به خردادماه سال گذشته که صفر بوده است، افزایش داشته است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.