کد خبر : 8510 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​سدنا 2 ساله و مادرش در شهر خاش به طرز فجیعی به قتل رسیدند.

قتل خاش 10 روز قبل اتفاق افتاد.بعد از قتل خاش مقتولین حادثه مفقود شده بودند.مقتولین قتل خاش یک مادر و دختر دو ساله اش بودند.10 روز بعد از قتل خاش قاتل که یک جوان 29 ساله بود ناچار شد به قتل خاش اعتراف کند.

10 روز قبل سمیه 22 ساله و کودک دو ساله اش به نام سدنا ناگهان به طرز مشکوکی ناپدید شدند.

قتل مادر و دختر 

خانواده سمیه تلاش خود را برای یافتن ردی از مادر و فرزندش آغاز کردند و پلیس را در جریان مفقود شدن ناگهانی این زن و کودک قرار دادند.

ماموران پلیس برای یافتن ردی از مفقودین حادثه،پرینت آخرین تماس های زن جوان را مورد بررسی قرار دادند.بررسی تماس ها حکایت از آن داشت که سمیه اخرین تماس خود را با یکی از دوستان صمیمی خود برقرار کرده بود که دوست سمیه مورد بازجویی قرار گرفت.

قتل هولناک سدنا

اظهارات دوست سمیه در بازجویی ها سبب شد شک ماموران نسبت به او برانگیخته شود و برادر آن زن جوان به عنوان تنها مظنون پرونده بازداشت شد.

قتل

سرانجام بعد از گذشت 8 روز از مفقود شدن سمیه و سدنا، متهم تحت بازجویی به قتل مادر جوان و دخترش اعتراف کرد و محل دفن اجساد واقع در دوراهی محور خاش، ایرندگان فاش کرد.

قتل در خاش

بعد از فاش شدن راز قتل،تصویر جسد سدنا در میان اهالی خاش منتشر شد و همین کافی بود تا این قتل فجیع و دلخراش بیش از پیش احساسات مردم را جریحه دار کند و عده زیادی از مردم روز جمعه در نماز تدفین سمیه و سدنا شرکت کردند.

جزئیات قتل مادر و دختر 2 ساله در خاش

ایرندگانی که یکی از بستگان نزدیک مقتول است در توضیح جزئیات این ماجرا به خبرنگار رکنا گفت:«سمیه با یکی از دوستان خود به نام مریم از زمان دبستان ارتباط خیلی صمیمانه ای داشتند.روز حادثه مریم که می دانست سمیه طلاهای زیادی دارد از او خواسته بود با هم به خانه آنها بروند.سمیه گفته بود که رخت و لباس های خود را نشسته و باید به خانه برود.اما مریم اصرار کرده و گفته بود چند ساعتی با هم باشیم و بعد با هم لباس های تو را می شوییم.

با این بهانه سمیه را از خانه خارج کرده بود.بعد هم مقداری از لباس های او را از خانه اش بیرون آورده بود که وانمود کند سمیه فرار کرده است.قاتل یعنی برادر مریم در اعترافاتش گفته بود که دوست سمیه از برادر خود و همسر برادر دیگرش برای طراحی و اجرای نقشه قتل کمک گرفت.بعد سه نفری سمیه و فرزندش را به بیابان های اطراف خاش برده بودند.قاتل گفته بود که اول سدنا را به قتل رسانده بودند و با سنگ اینقدر به سر او کوبیدند که جانش را از دست داد و سمیه شاهد این صحنه ها بوده و به شدت بی تابی می کرده است.بعد هم سمیه را به قتل رسانده و اجساد آنها را دفن کرده بودند.»

ایرندگانی در ادامه گفت:«مریم و همسر برادرش تحت بازجویی بودند اما چون ادله محکمی علیه آنها نبود آزاد شدند.وقتی برادر مریم به قتل اعتراف کرد،دو زن که در قتل همدست او بودند متواری شدند و پلیس در حال ردیابی برای دستگیر کردن آنهاست.»

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.