کد خبر : 8527 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد جوانی که با ادعای تزریق واکسن کرونا از شهروندی 130 میلیون ریال دریافت کرده بود، خبرداد.

سردار "علیرضا لطفی" در توضیح این خبر بیان داشت: بدنبال وصول اخبار مردمی مبنی بر اینکه فردی اقدام به تزریق و فروش واکسن کرونا در ازای مبلغ ۱۳ میلیون تومان کرده است، موضوع با توجه به اهمیت و حساسیت ویژه جهت رسیدگی تخصصی به کاراگاهان اداره سیزدهم مبارزه با جعل پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

پرستار شیاد دستگیر شد

وی در ادامه افزود: کارآگاهان پس از هماهنگی های قضائی ،  تحقیقات میدانی خود را آغاز کردند و با تلاش شبانه روزی و اقدامات اطلاعاتی  شخص مورد نظر بنام پدرام شناسایی و مشخص شد وی  پرستار یکی از بیمارستان های پایتخت می باشد که بلافاصله طی یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی پلیس پایتخت تصریح کرد: کارآگاهان در بازرسی از منزل متهم مقادیری ویال واکسن کرونا با برندهای مختلف اعم از اسپوتنیک وی و آسترازنکا و مهر جعلی پزشک و کارت جعلی تزریق واکسن کشف شد.

 وی ادامه داد: متهم جوان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: چند وقتی است به دلیل نیاز مالی تصمیم به این کار گرفتم و محتویات داخل ویال آب مقطر بوده و برچسب ویال ها را نیز به چاپخانه سفارش داده ام .

سردار لطفی در پایان گفت: با توجه به دستگیری متهم وکشف مقادیر واکسن تقلبی تحقیقات  پلیسی در جهت دستگیری همدستان احتمالی و مرکز چاپ برچسب ها توسط کاراگاهان‌ اداره سیزدهم پلیس آگاهی پایتخت ادامه دارد

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.