کد خبر : 8612 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​خواستگار کینه ای در اینستاگرام دست به انتقام جویی سیاه زد.

خواستگار دختر سمنانی وقتی با جواب منفی روبرو شد دست به بی آبرو کردن دختر جوان زد.

سرهنگ محمد رضا فدائیان، رئیس پلیس فتا استان سمنان گفت: در پی وصول یک فقره پرونده قضایی به پلیس فتا با موضوع هتک حیثیت رسیدگی در دستور کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

کار شیطانی خواستگار

وی افزود: برابر مستندات ارائه شده توسط شاکی مشخص شد متهم با استفاده از بستر شبکه اجتماعی اینستاگرام اقدام به فحاشی، تهدید، تهمت و افترا و در نهایت هتک حیثیت شاکی پرونده شده اند.

سرهنگ فداییان در راستای شناسایی این متهم گفت: براساس مستندات ارائه شده و طی انجام اقدامات تخصصی متهم در اطراف پایتخت  شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی احضار شد.

حوادث

انتقام گیری خواستگاری کینه ای

رئیس پلیس فتا استان سمنان ادامه داد: متهم پس از حضور در پلیس فتا در ابتدا سعی در گمراه کردن روند جاری پرونده را داشت که با هوشیاری کارشناسان و ارائه ادله دیجیتال انکارناپذیر لب به سخن گشود و بیان داشت که خواستگار شاکی پرونده بوده است  و انگیزه خود را از این عمل مجرمانه،  اختلافات پیش آمده در این راستا دانست.

این مقام انتظامی به کاربران توصیه کرد: کاربران فضای مجازی به هیچ عنوان نباید از بسترهای این فضا برای انجام اعمال مجرمانه استفاده نمایند و براساس قانون هتک حیثت جرم بوده و مجازات لازم تعیین گردیده است .

رئیس پلیس فتا استان سمنان با معرفی سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir از هموطنان خواست: از مطالب آموزشی این سایت استفاده نموده و در صورت مواجهه با هرگونه موارد مشکوک و مجرمانه آن را از طریق لینک سامانه پاسخگویی به فوریت‌های سایبری و یا با شماره 096380 با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.