کد خبر : 8688 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​شاخ اینستاگرام که کلیپ طنز می‌ساخت در تهران دستگیر شد.

شاخ اینستاگرام به معنای این است که این افراد برای جذب فالوور دست به هر کاری غیراخلاقی می زنند . شاخ اینستاگرام معمولا اوباشگری و رفتارهای غیراخلاقی را ترویج می دهد . این شاخ اینستاگرام در تهران توسط پلیس شناسایی و بعد از شناسایی شاخ اینستاگرام به جرم خود اعتراف کرد. این شاخ اینستاگرام فیلم های طنز با محتوای نامناسب می ساخت.

کار غیر اخلاقی شاخ اینستاگرام

رئیس پلیس پایتخت گفت: ۲۷ سایت ترویج اوباشگری در فضای مجازی شناسایی و نفرات آن نیز دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: هرکسی شئونات و فرهنگ درست زندگی کردن را بخواهد زیر سوال ببرد و در جامعه به خصوص در فضای مجازی بخواهد ناامنی ایجاد کند، پلیس فتا با اینگونه افراد قاطعانه برخورد خواهد کرد.

حوادث

وی افزود: ۲۷ سایت که فقط در بحث اوباشگری مجازی اقدام به فعالیت بودند، توسط ماموران پلیس فتا شناسایی و نفرات آن نیز دستگیر شدند.

سردار رحیمی تصریح کرد: متاسفانه افراد در اظهارات خود مدعی شدند که تحت عنوان تهیه کلیپ خنده دار اقدام می کردند که در کنار این موضوع اوباشگری در فضای مجازی را هم ترویج داده اند.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.