کد خبر : 8735 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه، از دستگیری قاتل متواری خبر داد که حدود ۲ ماه پیش در شهر کرمانشاه مرتکب قتل شده و پس از ان به یکی از شهرهای استان همدان گریخته بود.

سرهنگ پرویز نظری اظهار داشت: پس از وقوع قتل مرد 43 ساله ای در دوم تیرماه امسال که در شهر کرمانشاه رخ داد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی اقدامات تخصصی و تحقیقات گسترده خود را برای دستگیری قاتل متواری آغاز و موفق شدند پس از حدود 2 ماه تلاش شبانه روزی مخفیگاه وی را در یکی از شهرهای استان همدان شناسایی کنند

قتل هولناک در کرمانشاه

سرهنگ نظری ادامه داد: با شناسایی مخفیگاه قاتل فراری تیمی از اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پس از هماهنگی با همکاران خود در همدان و همچنین مرجع قضایی، به محل اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را که در منزل مادر همسرش مخفی شده بود را دستگیر کردند.

قتل

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به کشف یک قبضه کلت کمری که متهم به وسیله آن مرتکب قتل شده بود، یادآوری کرد: قاتل 37 ساله در بازجویی ها به ارتکاب قتل اعتراف و انگیزه خود را اختلافات شخصی با مقتول عنوان کرد.

وی در پایان از بازسازی صحنه قتل خبر داد و گفت: قاتل دستگیر شده نیز با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.