کد خبر : 8863 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

​در دو سال گذشته سه مادر باردار در ازنا مرگ مشکوکی را تجربه کردند که نماینده مردم این شهر در استان لرستان این موضوع را با ارسال نامه ای به وزیر جدید بهداشت ارجاع داد.

سه مادر باردار در ازنا فوت کردند. سه مادر باردار طی امسال و سال گذشته سه مادر باردار در ازنا فوت کردند. این سه مادر باردار در بیمارستانی در ازنا از دنیا رفتند.

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی طی نامه ایی موضوع مرگ مادران باردار ازنا را به بهرام عین الهی، وزیر جدید بهداشت ارجاع داد.

در این نامه آمده است: مطالبه گری عمومی در این راستا برای رسیدگی عاجل ، فوری و دقیق بوجود آمده است.

فوت سه مادر باردار 2

مرگ مشکوک

گفتنی است طی سال گذشته و امسال سه مادر باردار در شهرستان ازنا بر اثر عوارض ناشی که علت آن بررسی خواهد شد، فوت نموده اند. البته در روزهای اخیر پزشک معالج این سه مادر باردار ممنوع الکار شده است.

تاکنون فرماندار ازنا، امام جمعه ازنا ، شورای تامین ازنا ، سازمان نظام پزشکی ، نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس شورای اسلامی، مسئولان ذیربط و جامعه شهرستان ازنا خواستار رسیدگی سریع و فوری به این موضوع شده اند.

رونوشت این نامه به سازمان بازرسی کل کشور ، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و سازمان پزشکی قانونی کشور ارسال شده است.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.