کد خبر : 9101 / /
/

اخبار روز / اخبار حوادث / اخبار قتل

محدوده خلازیر در منطقه 19 تهران جمعیت زیادی را در وضعیت کرونایی به خود جذب کرده است. این بازار می تواند به جولانگاه کرونا تبدیل شود که تاثیر آن را کل شهر خواهند دید.

شیوع نوع جهش یافته کرونا به نام دلتا کرونا باعث پیک پنجم کرونا در کشور شد. تهران هم اکنون از نظر وضعیت کرونا در حالت نارنجی قرار دارد. این درحالی است که بسیاری از محدوده های شهر تهران همچون خلازیر از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع کرونا وضعیت خوبی ندارند

کرونا در منطقه خلازیر تهران

محدوده خلازیر در منطقه 19 و جنوب غرب تهران که محل فروش اجناس دست دوم نیز هست، این روزها شاهد جمعیت زیادی است. این در حالی است که پیک پنجم کرونا همچنان در تهران جاری است و وضعیت شهر از نظر کرونا در حالت نارنجی قرار دارد.

به نظر می رسد بی نظمی در ساماندهی وضعیت بازار خلازیر می تواند برای سلامت شهروندان و کسانی که به این محدوده مراجعه می کند و فاصله اجتماعی را نیز به فراموشی سپرده اند، خطرساز باشد.

مدیریت شهری کرونا باید مدنظر جدی تر ستاد مبارزه با کرونا ، وزارت بهداشت ، شهرداری و سازمان ساماندهی مربوطه  قرار گیرد.

ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.